Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska – kariera, życie prywatne, związki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska to przede wszystkim reżyserka pokazów mody i osobowość telewizyjna. Jako jurorka w programie "Top model" uczy młode dziewczęta trudnej sztuki występowania na pokazach mody, ale i wspiera ich drogę na szczyt. Dobrze znając branżę, jest idealnym coachem i wie, jak wesprzeć i zmotywować młode osoby do walki o swoją przyszłość i marzenia.

Katarzyna Sokołowska to reżyserka pokazów mody, która zdobyła popularność w programie "Top Model". Co wiemy o jej karierze w branży modowej i życiu prywatnym?

Katarzyna Sokołowska – wiek, kariera, "Top Model"

Katarzyna Sokołowska urodziła się w 1973 r. w Lubartowie.  Mając 7 lat, została wokalistką w zespole muzyki dawnej "Scholares Minores pro Musica Antiqua". Na studia wybrała ciekawy i przyszłościowy kierunek, a mianowicie reżyserię i aktorstwo w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Później Sokołowska kształciła się jeszcze na kulturoznawstwie i dziennikarstwie. W czasie studiów pracowała także jako modelka.

Jako reżyserka pokazów mody współpracuje z topowymi projektantami w Polsce. Od 2013 r. związana jest także z TVN i programem "Top Model". Zastąpiła na fotelu jurorskim Karolinę Korwin-Piotrowską. Początkowo wybór jej osoby budził zaskoczenie, nie była bowiem znana w mediach, jednak jej 18-letnie doświadczenie w świecie branży modowej, szybko okazało się kluczowe i jurorka zdobyła uznanie i sympatię fanów.

Reżyseruje nie tylko pokazy mody, ale również rozdania nagród, premiery i wszelkiego rodzaju wydarzenia. Organizuje około 70 eventów rocznie.

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Sokołowska – życie prywatne, mąż, dziecko

Reżyserka pokazów mody rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego życia osobistego. Ujawniła jednak, że od stycznia 2017 r. jest w związku ze znanym polskim biznesmenem, Arturem Kozieją, a poznali się na randce w ciemno. Okazuje się, że Artur tak bardzo chciał poznać Kasię, że namówił pośrednika, tzw. swatkę, a dokładniej koleżankę Kasi, by pomogła zorganizować spotkanie.

"Dopiero w taksówce poznałam imię osoby, z którą się umówiłam" – mówiła w wywiadzie Kasia Sokołowska.

Połączyła ich miłość do koni i sztuki, a także podróży. Potem postanowili także wspólnie poprowadzić interes, czyli hotel w Karkonoszach. Kasia została dekoratorką wnętrz w hotelu, a sam hotel jest projektem Artura Koziei. Partner Katarzyny Sokołowskiej jest przedsiębiorcą, który zajmuje się tworzeniem projektów hotelowych w Polsce. Ma też nastoletnie córki, które są dla niego bardzo ważne. W 2022 roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko Artura Koziei i Katarzyny Sokołowskiej.

Katarzyna Sokołowska – Instagram

Jurorka programu "Top Model" prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasiasokolowska_official.

Zobacz także:

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk 

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości