Gwiazdy

Katarzyna Sowińska walczy o życie ojca. Potrzebna jest krew

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Katarzyna Sowińska walczy o życie ojca

Katarzyna Sowińska poinformowała o kiepskim stanie zdrowia ojca. Aktorka zaapelowała do bliskich i fanów, by poszli oddać krew. Bez niej walka o życie ojca Katarzyny Sowińskiej jest niemożliwa.

O tym, jak ważna jest krew, przypomina się nieustannie. Szczególnie gorącym okresem, w którym Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa skarżą się na braki w bankach, jest czas letni. Wówczas dochodzi do licznych wypadków, a wakacje i obecność poza domem nie sprzyjają regularnym donacjom. Niestety, często krew jest pierwszym "lekiem" ratującym ofiary wypadków czy osoby przewlekle chore.

Katarzyna Sowińska walczy o życie ojca

W mediach społecznościowych gwiazdy pojawiły się wpisy dotyczące jej taty. Jak się okazuje, Katarzyna Sowińska spędziła ostatnie tygodnie na oddziale jednego z warszawskich szpitali. Aby móc uratować ojca aktorki potrzebna jest krew. Katarzyna Sowińska wyznała w jednym wpisie, że niezbędnej do życia krwi zabrakło. Zaapelowała do fanów, by, o ile mają taką możliwość, udali się do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i pomogli potrzebującym.

"W Centrum Krwiodawstwa MSWiA przy UL. Wołoskiej 137 brakuje krwi. Proszę was o pomoc i oddawanie krwi, której wczoraj w szpitalu zabrakło. Dziękuję!" - napisała.

Początkowo wpis brzmiał jednak inaczej i gwiazda zdradziła w nim, że spędziła w szpitalu ostatnie 9 tygodni. Ponadto podobną prośbę umieściła na swoim profilu na Instagramie. W akcję włączyły się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Przetakiewicz, publikując informacje za pośrednictwem własnych profili w mediach społecznościowych.

Katarzyna Sowińska walczy o życie ojca Źródło: Instagram @kasia.sowinska/https://www.instagram.com/kasia.sowinska/

Jedna z internautek zapytała Katarzynę Sowińską o to, z czym walczy jej tata. Jak podaje serwis Pudelek, aktorka odpowiedziała:

"Trzustka tzn... już jej nie ma… Walczy! Jest bardzo dzielny".

Komentarz został jednak przez autorkę usunięty, pozostało jedynie pytanie i odpowiedź internautki.

Katarzyna Sowińska - kariera, życie prywatne

Katarzyna Sowińska jest pochodzącą z Wałbrzycha polską aktorką i modelką. Karierę w wielkim świecie mody rozpoczęła w 1999 roku. Realizowała kampanie i projekty komercyjne na całym świecie. W 2004 roku wróciła do Polski i na rodzimym podwórku kontynuowała karierę modelki.

Ponadto zaczęła grać w serialach i występować w roli konferansjerki na licznych wydarzeniach. W 2012 roku nagrała cover słynnego utworu "Bésame mucho", który na platformie YouTube został zauważony przez meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela. Muzyk zaproponował Katarzynie Sowińskiej współpracę i wspólnie zrealizowali trasę koncertową po Ameryce Południowej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości