Gwiazdy

Katarzyna Warnke ujawnia, dlaczego znalazła się w szpitalu

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Katarzyna Warnke

Niedawno Katarzyna Warnke poinformowała fanów, że przebywa w szpitalu. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym uwieczniła rękę z wenflonem. Teraz Katarzyna Warnke zdradziła, co tak naprawdę było powodem hospitalizacji.

Katarzyna Warnke od pewnego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Wszystko za sprawą rozstania z wieloletnim partnerem Piotrem Stramowskim. Niedługo po tym, jak gwiazdy stroniły od wspólnych wywiadów podczas jednego z publicznych wydarzeń, para ogłosiła rozstanie. Od tego momentu aktorka jest bacznie obserwowana przez internautów, których niedawno zaniepokoiło jedno ze zdjęć opublikowanych przez nią za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że Katarzyna Warnke znajduje się w szpitalu.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie ze szpitala

Odkąd Katarzyna Warnke rozstała się z Piotrem Stramowskim, zdarza jej się publikować w mediach społecznościowych życiowe cytaty, dotyczące m.in. tego, jak wartościowa jest wolność. Tym razem nie miała dla fanów dobrych wieści. Zaskoczyła ich, dzieląc się fotografią ze szpitalnej sali.

"Przyszła kryska na Matyska" - podpisała zdjęcie.

Katarzyna Warnke trafiła do szpitala
Katarzyna Warnke trafiła do szpitala Katarzyna Warnke trafiła do szpitala Źródło: Screen/InstaStories

Wówczas aktorka nie zdradziła, co było powodem hospitalizacji. Niedługo później postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i ujawniła, że pobyt w szpitalu związany jest z nogą.

"Nóżka w galarecie raz. Teraz ortezka, kule, rehabilitacja... I już niedługo nówka sztuka, nieśmigana. Pozdrawiam wszystkich niedomagających" - napisała Katarzyna Warnke.

Katarzyna Warnke w szpitalu Źródło: Instagram @kasiawarnke

Aktorka nie ujawniła, co dokładnie stało się z kończyną, jednak można wywnioskować, że przez jakiś czas Katarzyna Warnke będzie miała ograniczone możliwości przemieszczania się. Czy to oznacza przerwę w karierze zawodowej?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

Od jakiegoś czasu w kuluarach mówiło się o kryzysie w związku jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postanowili w końcu przerwać milczenie i zabrali głos w sprawie plotek. W nocy z 11 na 12 października opublikowali oświadczenia, w których potwierdzili, że ich związek dobiegł końca.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - można było wówczas przeczytać.

Oboje jednogłośnie podkreślili, że nie zamierzają więcej wypowiadać się na ten temat. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali". Aktorka była od partnera 10 lat starsza, jednak różnica wieku nie stanęła im na drodze do szczęścia. Niedługo po premierze pierwszej wspólnej produkcji ogłosili, że połączyło ich coś więcej. Od tego momentu z miejsca stali się najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu.

Co ich połączyło? Co pomyśleli o sobie, gdy zobaczyli się po raz pierwszy? Tego dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości