Katarzyna Zielińska zaskoczyła metamorfozą. "Szalona i odważna"

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze i piegach zachwyciła fanów
Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze i piegach zachwyciła fanów
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Zielińska lubi zmiany. Zawód aktorki umożliwia jej wcielanie się w różne postacie i eksperymentowanie z wyglądem. Gwiazda pochwaliła się metamorfozą. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy. Nie tylko fryzura się zmieniła. Na twarzy artystki zostało coś namalowane. Zobaczcie, co tak zachwyciło internautów.

Katarzyna Zielińska zadziwiła fanów kolejną metamorfozą. Internauci uznali, że aktorce we wszystkim do twarzy. Gwiazda zaprezentowała efekt charakteryzacji do kolejnego projektu ze swoim udziałem. Niektórzy użytkownicy Instagrama stwierdzili, że bardzo przypomina inną polską artystkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze

Aktorka zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Napisała, że lubi zmiany. Katarzyna Zielińska zachwyciła fanów w nowej fryzurze. Do twarzy jej w lokach. Dodatkowo domalowano jej piegi na twarzy. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała przemianę koleżanki: "Omg, jaka boska". Anita Werner i Paulina Sykut-Jeżyna również skomplementowały aktorkę.

Internauci mieli też swoje zdanie.

"Na pierwszy rzut oka podobna jest do Alicji Majewskiej" - uznali.

"Ale fajna charakteryzacja" - czytamy w komentarzach.

"Szalona i odważna. Piękna jak zawsze" - piszą fani.

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej. Tak się kiedyś ubierała

Katarzyna Zielińska dla wielu kobiet jest inspiracją modową. Aktorka wyróżnia się teraz eleganckimi kreacjami, raczej w stonowanych kolorach. Ceni sobie minimalizm. Kiedyś kochała kolory i mnóstwo ozdób. Przez pewien czas gwiazda zamieszczała w sieci zdjęcia z czasów, gdy zupełnie inaczej prezentowała się na czerwonym dywanie. Zestawiała swoje stylizacje z tymi, które nosiła Sarah Jessica Parker z "Seksu w wielkim mieście".

Katarzyna Zielińska z humorem wspominała swoje dawne wybory modowe.

Różne etapy mojego zieleninowego życia. Wszystkie zdjęcia kocham i kojarzę z czymś fajnym, z super dobrą energią. Nieważne, jaki kolor włosów nosiłam, w co byłam ubrana, ile ważyłam i co robiłam. Ważne jest to, że cały czas starałam się pielęgnować swój wewnętrzny uśmiech. A! No i jedno jest pewne, mam KOLOROWE życie 
- żartowała na Instagramie.

"Prawie jak Sarah Jessica Parker. Podsyłam wam troszkę wiosennych inspiracji. Oczywiście bardziej proponuję stylizację po prawej państwa stronie. Stonowana zieleń, doczepiany kucyk, pasek podkreślający talię. Po lewej ładnie, ale nudno. Szału nie ma" - podpisała porównanie zdjęć, które widzicie poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości