Kate i William zostali zapytani o autobiografię księcia Harry'ego. Wymowna reakcja

Kate i William zapytani o książkę księcia Harry'ego
Kate i William zapytani o książkę księcia Harry'ego
Źródło: WireImage
Już od kilku tygodni media żyją sprawą autobiografii księcia Harry'ego "Spare", w którym brat księcia Williama opisał wiele szokujących zdarzeń związanych z brytyjską rodziną królewską. Do mediów trafiło nagranie, w którym dziennikarz zapytał księcia Williama i jego małżonkę, czy czytali już tę pozycję. Ich reakcja była wymowna.

Książę Harry wydał autobiografię "Spare", w której ujawnił mroczne sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej. Najmłodszy syn księżnej Diany opisał, jak wyglądały jego relacje z ojcem, macochą, bratem i jego żoną, a także wyjawił, jak źle traktowali jego małżonkę Meghan Markle.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Książę William i księżna Kate zostali zapytani o autobiografię księcia Harry'ego

Kilka tygodni wcześniej ukazał się kilkuodcinkowy dokument, w którym Meghan i Harry opowiedzieli o kulisach odejścia z rodziny królewskiej. Książę Harry nie był oszczędny w słowach i uderzał w wizerunek swoich najbliższych.

Jak na razie książę William i księżna Kate nie skomentowali publicznie tych zarzutów. Podobnie jak król Karol III i jego małżonka nie zabrali głosu w tej sprawie. Z autobiografii dowiedzieliśmy się, że książę Harry nie zdążył się pożegnać ze swoją babcią przed jej śmiercią przez swojego brata, a także opisał bójkę, do której doszło między nim a starszym bratem.

Dwa dni po premierze książki Kate Middleton i książę William pojawili się w Liverpoolu, gdzie spotkali się z przedstawicielami służby zdrowia. Do sieci trafiło krótkie nagranie, które wywołało falę spekulacji.

Wymowna reakcja małżeństwa

Podczas pożegnania przed budynkiem organizacji charytatywnej Open Door w Merseyside w Anglii, Kate i William zostali zapytani przed jednego z dziennikarzy o to, czy już mieli okazję przeczytać autobiografię księcia Harry'ego.

"Wasza Królewska Wysokość, czy w ogóle miałeś okazję przeczytać książkę swojego brata?" - brzmiało pytanie.

Książę William i księżna Kate udali, że nie usłyszeli pytania i odeszli do samochodu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości