Książę George dostał zaproszenie na urodziny. Kate i William tłumaczą, dlaczego syn się nie zjawił

Księżna Kate, książę Williams i dzieci: George, Charlotte, Louise
Brytyjska rodzina królewska odpowiedziała na zaproszenie 6-latki
Źródło: Getty Images
Książę George został zaproszony na imprezę urodzinową pewnej 6-latki. O dziwo list przeczytano i po przeanalizowaniu wszelkich scenariuszu podjęto decyzję o rezygnacji z udziału. Pałac wystosował list, który wzruszył mamę dziewczynki.

Któż by nie chciał gościć na swojej urodzinowej imprezie znanych osób! W Wielkiej Brytanii spełnieniem marzeń 6-latki okazały się odwiedziny księcia George'a. Jak donoszą zagraniczne media, dziewczynka miała rzekomo wysłać do Pałacu list z zaproszenie, który nawet został przeczytany. Co ciekawe, doczekała się odpowiedzi.

Książę George nie zjawił się na urodzinach. Wystosowano oficjalny list z wyjaśnieniem

Ku zapewne wielkiemu rozczarowaniu solenizantki, jej wymarzony gość nie zjawił się na urodzinowym balu. Jak donosi magazyn "The Express", księżna Kate i książę William nie pozostawili listu bez odpowiedzi. Skreślili kilka słów i wytłumaczyli, dlaczego ich syn nie skorzystał z zaproszenia.

"Książę i księżna Cambridge poprosili mnie o podziękowanie za list, w którym zapraszasz księcia George'a na przyjęcie z okazji szóstych urodzin. Przykro mi, że tak długo czekałaś na odpowiedź" - tak miał rozpoczynać się list wysłany przez przedstawiciela rodziny królewskiej.

Książęca para miała być rzekomo zauroczona trudem, jaki zadała sobie 6-latka.

"Ich Królewskie Wysokości były niezwykle wdzięczne za to jakże miłe zaproszenie. Niestety po dokładnym rozważeniu za i przeciw uznali, że z przykrością muszą odmówić. Niemniej jednak mają nadzieję, że urodziny się udały i życzymy wszystkiego najlepszego" - napisano w odpowiedzi.

Jednocześnie przeproszono za zwłokę - na list odpowiedziano już po terminie urodzinowej imprezy. Lepiej późno niż wcale! Treścią listu miała podzielić się matka dziewczynki, która napisała ponadto, że to "coś wspaniałego i coś, co zapamięta do końca życia".

Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kate Middleton i książe William - historia miłości

Kate Middleton i książę William są ukochaną przez tysiące Brytyjczyków parą. Fani rodziny królewskiej z napięciem śledzą każdy ich ruch. Książęta Cambridge pobrali się w kwietniu 2011 roku w opactwie Westminster. Dotychczas doczekali się trójki dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa.

Jednak ich początki owiane są tajemnicą. Nie wiadomo, kiedy zaczęli się oficjalnie spotykać i stronią od publicznego okazywania uczuć. Poznali się na studiach, choć początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń. Choć teraz uchodzą za parę niemal idealną, mają za sobą trudne chwile. Rozstali się w 2007 roku, gdy media zaczęły donosić o zdradzie, której dopuścił się książę William. Ten obiecał jednak poprawę i po kilku miesiącach rozłąki ponownie weszli w związek, który zresztą trwa do dziś.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska, "The Express"

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości