Były mąż Britney Spears opublikował nagrania. Pokazał wokalistkę jako złą matkę

Autor:
Dominika
Kowalewska
Britney Spears, Kevin Federline

Britney Spears i jej były mąż Kevin Federline nie mają dobrych stosunków. Mężczyzna opiekuje się synami gwiazdy, którzy nie pojawili się na jej ślubie z aktualnym partnerem. Britney Spears oskarżyła ich oraz Kevina Federline'a o "nienawistne zachowanie wobec niej", a ten opublikował nagrania sprzed lat, na których wokalistka krzyczy na dzieci.

Britney Spears nie ma łatwej przeprawy ze swoimi byłymi partnerami. W dniu jej ślubu z Samem Asgharim na teren posiadłości wokalistki wtargnął Jason Alexander, który próbował zapobiec ceremonii. Teraz ponownie rozgorzał konflikt pomiędzy gwiazdą a jej byłem mężem, ojcem dzieci Kevinem Federlinem. Mężczyzna opiekuje się 16-lenim Seanem Prestonem i 15-letnim Jaydenem, synami pary. Niedawno były mąż Britney Spears przerwał milczenie i opowiedział o relacjach chłopców z matką. Jego wyznanie postawiło wokalistkę w nie najlepszym świetle.

Były mąż Britney Spears opublikował obciążające nagrania

Konflikt zaognił się po tym, jak gwiazda oskarżyła byłego partnera oraz synów o "nienawistne zachowanie wobec niej". Dodała, że rodzina buntowała chłopców i dlatego nie chcieli spędzać z nią czasu. Najwyraźniej to tłumaczenie rozwścieczyło Kevina Federline'a, który niedługo później opublikował w sieci nagrania sprzed lat. Ukazują one chwile, w których Britney Spears krzyczy na synów. Chłopcy mieli wówczas 11 i 12 lat, i nie wiadomo, dlaczego nagrywali matkę. Trudno powiedzieć też, w jaki sposób były partner gwiazdy wszedł w posiadanie filmów. Na nagraniach Britney Spears oskarża synów o brak szacunku wobec niej.

"To mój dom. Jeśli chcę tu przychodzić i nakładać wam balsam na twarze, a wy mówicie mi "nie trzeba". Nie, właśnie, że trzeba [...]. Wszyscy musicie zacząć traktować mnie jak kobietę z wartościami. Jestem kobietą, okej? Bądź dla mnie miły. Czy to rozumiesz?" - mówi gwiazda.

Na nagraniu słychać smutny głos jednego z synów. Inny fragment dotyczy rozmowy w samochodzie, podczas której Britney Spears również ma podniesiony ton. Kevin Federline dołączył do nagrań opis, w którym grzmi, że kłamstwa muszą się skończyć.

"Nie mogę siedzieć wygodnie i pozwolić, by moi synowie byli w ten sposób oskarżani po tym, przez co przeszli. Choć bardzo nas to boli, postanowiliśmy jako rodzina opublikować te filmy, które chłopcy zrobili, gdy mieli 11 i 12 lat. To nie jest nawet najgorsze. Kłamstwa muszą się skończyć. Mam nadzieję, że nasze dzieci wyrosną na lepszych ludzi" - czytamy.

Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu Hotel Paradise Źródło: "Co za Tydzień"

Britney Spears - partnerzy. Najkrótsze małżeństwo w historii show-biznesu

Britney Spears od lat żyje w blasku fleszy. Odkąd wydała album "…Baby One More Time", jej nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Miłosne rozterki młodej gwiazdy stawały się gorącym tematem w wielu tabloidach. Przez lata Britney Spears próbowała odnaleźć szczęście u boku kilku mężczyzn. Na początku kariery spotykała się z Justinem Timberlakiem. Wówczas wokalista był członkiem boysbandu N'Sync. Rozstanie z nastoletnią miłością sprawiło, że Britney Spears uciekła w imprezy.

Britney Spears zapisała się na kartach związkowych historii jako bohaterka najkrótszego małżeństwa w historii. Jason Alexander to przyjaciel z dzieciństwa Britney Spears. Gwiazda po rozstaniu z Justinem Timberlakiem prowadziła imprezowy tryb życia. Podczas jednego z zakrapianych spotkań, Britney Spears udała się z Jasonem Alexandrem do słynnej kaplicy w Vegas, by się pobrać. Dzięki szybkiej reakcji rodziny, ślub został unieważniony.

W tym samym roku ponownie wyszła za mąż. Tym razem jej wybrankiem został tancerz Kevin Federline. Para doczekała się dwóch synów. Jednak po trzech latach, w 2007 roku, doszło do rozwodu, w którego konsekwencji Britney Spears przeżyła załamanie nerwowe. Wokalistka znalazła się pod wieloletnią kuratelą ojca. Aktualnie Britney Spears związana jest z tancerzem Samem Asgharim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości