Kate Middleton jako dziecko na archiwalnym nagraniu. Internauci porównują ją do księcia Louisa

Kate Middleton, książę Louis
Kate Middleton jako dziecko na archiwalnym nagraniu jest porównywana do księcia Louisa
Źródło: Getty Images
Obecnie olbrzymią popularnością w sieci cieszy się archiwalne nagranie, na którym możemy zobaczyć Kate Middleton. Na wspomnianym wideo przyszła księżna jako kilkulatka oswaja się z kamerą. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Kate Middleton jest żoną księcia Williama, drugiego w linii sukcesji do tronu brytyjskiego. W 2010 r. doszło do zaręczyn zakochanych, a ich ślub w 2011 r. był wielkim wydarzeniem medialnym. Mają troje dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Warto dodać, że księżna angażuje się w działalność charytatywną i przez wielu uważana jest za ikonę stylu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate Middleton na nagraniu sprzed lat

Ostatnio w sieci zawrzało po opublikowaniu na TikToku nagrania z młodą księżną Kate Middleton, na którym jest ubrana w jasną suknię, a całość jej stylizacji dopełnia złożony z białych kwiatów wianek. Przyszła monarchini na udostępnionym wideo nieśmiało macha ręką do kamery. Filmik wywołał zachwyt internautów, którzy zastanawiają się, z jakiej okazji został wykonany.

Uwagę komentujących przyciągnęła przede wszystkim urocza postawa młodej Kate Middleton oraz jej bardzo podobne zachowanie do teraźniejszych wystąpień. Co więcej, niektórzy internauci stwierdzili, że dopiero teraz dostrzegają, jak wyraźne są podobieństwa między małym księciem Louisem a jego matką.

Pod wspomnianym wideo pojawiło się wiele komentarzy od fanów księżnej, którzy nie kryją swojego zachwytu młodą Kate Middleton.

"Dzięki Bogu William ożenił się z NIĄ… będzie fantastyczną królową",

"Louis wygląda jak ona" - brzmią niektóre z pozostawionych komentarzy.

Książę Louis niedawno skończył 5 lat

Książę Louis Arthur Charles zdobył serca opinii publicznej jeszcze zanim przyszedł na świat, a jego narodziny były szeroko komentowane i wyczekiwane nie tylko przez Brytyjczyków. Szybko stał się jednym z najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a jego niepokorny charakter oraz urocze wybryki przyciągają uwagę mediów i sympatię ludzi na całym świecie. Książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 r. jako trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama w specjalnym skrzydle szpitala St. Mary's w Londynie, Lindo Wing. Od samego początku jego życia, wszyscy byli ciekawi, jak wygląda mały książę i jakie cechy charakteru odziedziczy po swoich słynnych rodzicach. Mimo swojego młodego wieku, pięcioletni książę Louis zjednał sobie sympatię Brytyjczyków, a każde jego wystąpienie publiczne przyciąga uwagę mediów. Niezależnie od tego, czy jest to oficjalna uroczystość, czy rodzinne wyjście, wszyscy chcą zobaczyć, co zrobi mały książę. Obecnie książę Louis plasuje się na czwartym miejscu w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz za swoim ojcem oraz starszym rodzeństwem — księciem George'em i księżniczką Charlotte.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości