Katie Holmes zadebiutowała na ściance z młodszym o 10 lat partnerem. Pasują do siebie?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katie Holmes

Katie Holmes potwierdziła spekulacje o związku z 10 lat młodszym Bobbym Wootenem. Para trzymając się za ręce, pozowała do zdjęć podczas festiwalu filmowego w Nowym Jorku. Uwagę przykuła także niebanalna i młodzieńcza stylizacja byłej żony Toma Cruise’a.

Katie Holmes na długo po rozstaniu z Tomem Cruisem była postrzegana przez pryzmat ich wspólnej i trudnej historii. Opuszczenie kościoła scjentologicznego niosło za sobą wiele kontrowersji, a nawet — niebezpieczeństw. Fani aktorki są zachwyceni, widząc jej szeroki uśmiech i szczęście, które odnalazła u boku atrakcyjnego mężczyzny. Zresztą sami zobaczcie. Nowy związek jej służy?

Katie Holmes z nowym partnerem. Kim jest Bobby Wooten? 

Katie Holmes swoją obecnością uświetniła premierę filmu "Alone Together". Zdecydowała się na odważną plecioną sukienkę odsłaniającą ciało i czarne buty na obcasie. Na czerwonym dywanie pozowała u boku swojego ukochanego - Bobby’ego Wootena, trzymając go za ręce. Oboje wyglądali kwitnąco.

Bobby Wooten to utalentowany muzyk. Jest wykonawcą na Broadwayu, uczy muzyki na New York University, a w swoim portfolio ma współprace z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez i Mac Miller. Jako kompozytor, producent i instrumentalista współpracował niedawno z Carly Rae Jepsen na tegorocznym festiwalu "Coachella".

Joanna Przetakiewicz o niezależności
Joanna Przetakiewicz o niezależności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katie Holmes - związki i życie prywatne

O związku Katie Holmes z Bobbym Wootenem spekuluje się od niespełna dwóch lat. Informacje najbardziej przybrały na częstotliwości, gdy paparazzi zauważyli muzyka tulącego się do mamy aktorki. Na zdjęciach z nowojorskiego festiwalu filmowego widać, że para jest w sobie zakochana, a aktorka w końcu odnalazła szczęście. 

Relacje aktorki niemal od początku jej obecności w świecie mediów budziły wiele emocji. Zwłaszcza gdy okazało się, że pod pozorem szczerego i zdrowego małżeństwa z Tomem Cruisem skrywa się przerażająca prawda o życiu w cieniu sekty. Od ich rozwodu w 2012 roku, artystka próbowała nawiązać kilkukrotnie głębszą więź z mężczyznami, jednak to właśnie u boku Bobby'ego Wootena zaznała spokoju.

Zobacz zdjęcia:

Katie Holmes i Bobby Wooten
Katie Holmes z partnerem Bobbym Wootenem Katie Holmes i Bobby Wooten Źródło: Getty Images
Katie Holmes z partnerem, Bobbym Wootenem
Katie Holmes pokazała się z Bobbym Wootenem Katie Holmes z partnerem, Bobbym Wootenem Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości