Kayah pokazała niepokojące zdjęcie. "Kiedy jesteś chora, ale nie chcesz zawieść fanów"

Kayah
Kayah
Źródło: MWMEDIA
Kayah śpiewa od lat. Jej fenomenalny głos robi wrażenie i zachwyca fanów. Artystka jest w trasie koncertowej. Opublikowała właśnie zdjęcie, które zaniepokoiło fanów. Chodzi o zdrowie piosenkarki. Kayah musiała skorzystać z leków i inhalacji. Co się stało?

Tydzień temu Kayah zapowiedziała, że 2024 rok rozpoczęła z przytupem. Zapowiedziała rok pełen koncertów, o których będzie na bieżąco informować fanów. Artystka chętnie śpiewa utwór "Jesień — Tańcuj", który znalazł się w filmie "Chłopi". Artystka ma problemy ze zdrowiem, ale robi wszystko, by nie zawieść ukochanej publiczności.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy. "Mam dużo szczęścia, że mam gdzie wracać"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kayah dba o zdrowie przed występami

Kayah w piątkowy wieczór, 26 stycznia opublikowała zdjęcie zza kulis, na którym widzimy poważną wokalistkę, wykonującą sobie inhalację. Obok na stole leżą różne leki. Fani natychmiast przekazali artystce życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Piosenkarka zostawiła na Instagramie krótką wiadomość, w której dała znać, że jest chora, ale robi wszystko, by wystąpić na koncertach.

"Kiedy jesteś chora, ale nie chcesz zawieść fanów. Trzymajcie kciuki za dzisiejszy występ!" - napisała.

Fani Kayah wyczekują nowej płyty piosenkarki. Gwiazda kilka godzin po opublikowaniu wiadomości o tym, jak się czuje, pokazała, że dała radę wystąpić na scenie. Pochwaliła się zdjęciem nadesłanym z publiczności.

Kayah
Kayah
Źródło: Instagram @kayah_official

Kontrowersje wokół trasy Kayah i Bregovicia

Kayah szykuje się do ważnej trasy, w której towarzyszyć jej będzie Goran Bregović. Artyści chcą upamiętnić 25. rocznicę ich wspólnego albumu pt. "Kayah i Bregović". Dzieło powstało w 1999 roku i stało się ogromnym przebojem kasowym. Młodzi ludzie wciąż sięgają po piosenki z tej płyty. Wiele osób czeka więc na koncerty wspomnianego duetu. Jednak są też tacy, którzy bojkotują bośniackiego muzyka. Dlaczego?

W przeszłości Goran Bregović wyrażał prorosyjskie sympatie. Internauci wspominają jego koncerty w Moskwie i na Krymie z propagandową oprawą. To skłoniło niektórych internautów do zastanowienia się, czy warto wspierać artystów o kontrowersyjnych poglądach.

Kayah w przeszłości niepochlebnie wypowiadała się o artyście. Zdradziła, że podpisała z nim umowę, która okazała się dla niej niekorzystna.

"Goran do dziś nie rozliczył się ze mną. Nie pałam entuzjazmem w stosunku do tego człowieka. Muszę powiedzieć, że jest bardzo specyficznym facetem, który lubi wszystko kontrolować. Jednocześnie potrafi być bardzo nieelegancki" - mówiła Kayah w wywiadzie dla Radia Złote Przeboje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości