Laura Breszka żyła w przemocowym związku. "Dotknął mnie terror psychiczny od bliskiego mężczyzny"

Laura Breszka
Laura Breszka
Źródło: MWMEDIA
Laura Breszka rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym. Teraz jednak w najnowszym wywiadzie zrobiła wyjątek i powiedziała o przemocowym związku, w którym żyła przez lata. Aktorka wspomniała również o alimentach, które dostaje na córkę.

Laura Breszka od 2010 r. jest aktywna zawodowo. Po ukończonej łódzkiej szkole filmowej w 2010 r. zadebiutowała na ekranie w filmie "Nie ten człowiek". Z czasem jej kariera nabrała tempa, a aktorka stworzyła wiele znakomitych ról w produkcjach takich jak: "Julia", "Singielka", "Prawo Agaty", "Na Wspólnej", "Zakochani po uszy", "Tajemnica zawodowa" czy "Ślub doskonały".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_SYN
Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Laura Breszka gorzko o ojcu swojej córki

Aktorka w 2017 r. dołączyła do obsady programu  "SNL Polska", w którym według wielu głosów jest "najjaśniejszym punktem show". Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak rzadko mówi w nich o życiu prywatnym.

Wiadomo, że 36-latka jest mamą 13-letniej Lei, a także wychowuje synka swojej zmarłej siostry, czyli sześcioletniego Daniela, o czym wspomniała jakiś czas temu w jednym z wywiadów. Laura Breszka już jakiś czas temu rozstała się z ojcem swojej córki, a kwestie prawne między opieką nad dzieckiem były regulowane przez sąd.

Teraz w rozmowie z Newseria Lifestyle Laura Breszka zdobyła się na odwagę i wyznała, że przez wiele lat żyła w toksycznym i przemocowym związku. Aktorka wyznała, że alimenty na córkę z konta jej byłego partnera ściąga komornik, ponieważ sam nie chciał tego robić.

"Nie chcę o tym mówić, chociaż chyba powinno się o tym mówić. Nie do końca mam ochotę budować swoją karierę na mówieniu o alimentach. [...] Powiem szczerze, że dotknęły mnie w życiu dużo gorsze rzeczy od bliskiego mężczyzny niż niepłacenie alimentów" - zaczęła Laura Breszka.

Laura Breszka wspomina o "terrorze psychicznym"

Laura Breszka w wywiadzie wyznała, że spotkała się z toksycznym i przemocowym zachowaniem od bliskiej osoby.

"Dotknął mnie w życiu terror psychiczny od bliskiego mężczyzny, który okazał się psychopatą. Spotkałam się z wyrafinowaną przemocą. Absolutnie nie mam nadziei, że gdybym wyszła na ring z tą osobą, tobym wygrała. Psychopatyczne osobowości są wśród nas. Ja akurat doświadczyłam tego, nie będę tego ukrywać. I wciąż doświadczam [...]. Może jak założę fundację, to będę o tym mówić szerzej, a na razie, jak chce do mnie jakaś dziewczyna przyjść, pogadać, to proszę bardzo" - wyznała.

Laura Breszka zaznaczyła, że do tej pory nie podniosła się psychicznie po tej relacji. Złożyła również sprawę do sądu, jednak nic to nie dało.

"Nie poradziłam sobie do tej pory, bo to jest non-stop kolor. Z tym sobie człowiek nie radzi [...]. Starałam się sądownie, zostałam absolutnie wyśmiana" - powiedziała w wywiadzie.

Jeżeli chodzi o przemoc, taką trudną do udowodnienia, to jest mnóstwo energii, którą ty musisz wykrzesać z siebie, żeby – jak zauważyłam – tak naprawdę walczyć z wiatrakami
- dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości