Kamilla Baar ukrywała rozwód prawie trzy lata. Teraz szczerze opowiedziała o cierpieniu

Kamila Baar
Kamila Baar
Źródło: MWMEDIA
Kamilla Baar to aktorka znana z popularnych polskich seriali. Gwiazda podzieliła się ostatnio przemyśleniami na temat rozwodu z Piotrem Kochańskim w wywiadzie udzielonym magazynowi "Zwierciadło". Choć koniec związku jest zawsze trudnym doświadczeniem, Kamilla Baar podkreśliła, że stara się traktować go jako lekcję życiową, którą sumiennie odrabia.

Kamilla Baar doświadczyła wielu niepowodzeń w miłości. Jej związki z kolegami po fachu Wojciechem Błachem i Wojciechem Solarzem nie zakończyły się szczęśliwie. Pomimo tych doświadczeń, w 2015 roku aktorka zawarła małżeństwo z Piotrem Kochańskim. Niestety, również ten związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się sześć lat później.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamilla Baar o rozwodzie

Kamilla Baar i Piotr Kochański wzięli ślub w polskiej ambasadzie w Lizbonie w 2021 roku. Świadkami byli przyjaciele pana młodego Rafał Zięba oraz jego żona Monika. Nie zabrakło również dzieci pary z poprzednich związków. Niestety, uczucie nie przetrwało. Gwiazda prawie trzy lata ukrywała rozstanie z drugim mężem. Rozwiedli się w marcu 2021 roku bez orzekania o winie.

"Na pewno mocno wpłynęło to na moje życie. Ale nie noszę w sobie żalu" - stwierdziła Kamilla Baar w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Kamilla Baar i Piotr Kochański
Kamilla Baar i Piotr Kochański
Źródło: MWMEDIA

Aktorka zaznaczyła, że choć koniec związku zawsze jest trudny, stara się wyciągać z tego doświadczenia wnioski, które pozwolą jej czuć się pełnowartościowym człowiekiem.

"Żadna sytuacja nie jest mi obca. Ani kłótnia, ani łzy, ani dźwiganie na barkach problemów. W związkach jestem, odkąd skończyłam 17 lat, żaden nie był przypadkowy" - dodała.

Wspominając relacje z byłymi partnerami, Kamilla Baar podkreśliła, że nie zamyka się na nich i utrzymuje kontakt zwłaszcza ze względu na syna Bruna. Dlatego też współpracuje z ojcem dziecka Wojciechem Błachem. Podkreśliła, że utrzymanie zdrowych relacji jest dla niej bardzo istotne.

"Dbam o wszystkie relacje, i te trudne, i te karmiące. Jak mogę na przykład nie mieć dobrej relacji z tatą mojego syna? Oczywiście zdarzają nam się różnice zdań, ale szanujemy się i ufamy, że zawsze chodzi nam o dobro dziecka. Poza tym Wojtek jest świetnym facetem! W każde urodziny Bruna piszę do niego, że to najcenniejszy prezent - to, że się spotkaliśmy i mamy razem syna" - zaznaczyła aktorka.

Kamilla Baar i Wojciech Błach
Kamilla Baar i Wojciech Błach
Źródło: MWMEDIA

Kamila Baar o nowym związku

Kamilla Baar opowiedziała w rozmowie ze "Zwierciadłem", że wychowała się w pełnej rodzinie i zawsze marzyła o miłości romantycznej, która połączyła jej rodziców. Aktorka wyjaśniła jednak, że utrzymanie relacji bywa trudne, gdy się jest osobą, która pragnie realizować się zawodowo. Co według niej szczególnie niszczy związki?

"Na powodzenie związku wpływa wiele składowych, ale jedna umiejętność wydaje mi się szczególnie cenna - odpuszczanie. Nasze relacje niszczy małostkowość, stawianie na swoim. Doceniłam to, że moje marzenia o miłości romantycznej realizują się w taki skomplikowany sposób. To są dla mnie ważne doświadczenia, mimo że trudne i chwilami bardzo bolą" - wyjaśniła gwiazda.

Aktorka wyjawiła jednak w wywiadzie, że nieudane związki dużo ją nauczyły i dzięki temu udoskonaliła swój charakter i wyzbyła się nierealistycznych oczekiwań.

"O wiele fajniej jest pomyśleć, co wkładam do relacji. [...] Na tym etapie dużo bardziej interesuje mnie dawanie, oczywiście nie mówię o rozdawnictwie, ale dzieleniu się" - powiedziała.

Kamilla Baar zdradziła, że jest obecnie w "pięknej relacji". Media spekulują, że jej nowym partnerem jest Adam Sajnuki, aktor, reżyser i dyrektor Teatru WARSawy. Nie planuje jednak formalizować tego związku.

"Na pewno nie wezmę już ślubu. To jedyne moje postanowienie" - zdradziła Kamilla Baar na łamach "Zwierciadła".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości