Kayah wspomina początki kariery. Pokazała zdjęcie, na którym ma 20 lat

Kayah
Kayah
Źródło: MWMEDIA
Kayah pochwaliła się zdjęciem sprzed ponad trzech dekad. Fani zachwycają się zadziorną 20-latką o egzotycznej urodzie. Trzeba jednak przyznać, że i dziś, po 35 latach na scenie, wokalistka prezentuje się imponująco, a jej niezwykły talent niezmiennie przyciąga tłumy fanów. Jak zmieniła się Kayah? Oceńcie sami.

Kayah od wielu lat towarzyszy większości polskich imprez. Kto nie potrafi wyśpiewać z wokalistką choćby refrenów "Prawy do lewego", "Śpij kochanie, śpij", czy "Testosteron"? Jednak jakkolwiek trudno to sobie dziś wyobrazić, i Kayah zaczynała kiedyś karierę od zera. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawiło się zdjęcie z czasów, gdy wokalistka dopiero zaczynała podbijać serca Polaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wywiad z Jaredem Leto o podejściu do muzyki

Kayah pokazała zdjęcie z młodości

W listopadzie Kayah skończy 56 lat. Piosenkarka niezmiennie od ponad trzech dekad zachwyca wyjątkowym talentem, a przez te wszystkie lata na polskiej scenie muzycznej nie pojawił się nikt, kto w tak mistrzowski sposób łączyłby pop z klimatami słowiańskimi.

Już w 1988 roku media zdawały się przewidywać, że oto mają do czynienia z kobietą, która zawojuje rodzimy show-biznes. Te czasy wspomina właśnie sama zainteresowana, na instagramowym profilu publikując wycinek gazety sprzed 35 lat.

"Sopot tuż, tuż. Zaśpiewa Kayah..." - informuje nagłówek.

Na końcu zapowiedzi, autor pozwolił sobie na krótki opis piosenkarki.

"Na zdjęciu: Kayah — egzotyczna uroda, spory temperament i podobno prawdziwy talent..." - czytamy.

Kayah — koncerty

Dziś Kayah zapewne z rozrzewnieniem wspomina tamte czasy. Jak szybko się okazało, nie tylko ona. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, ze wspomnieniami pamiętnego koncertu.

"Pamiętam to, to był jeden z tych momentów 'stop-klatka'. Siedziałam przed telewizorem (czarno białym, taki mieliśmy na działce) i wyszła na scenę młoda kobieta. Zaśpiewała 'Córeczko, wolałabym, żebyś była chłopcem' (...). Dla mnie czas się wtedy zatrzymał. Transfuzja emocji dożylna. Coś niesamowitego" - czytamy w jednym z komentarzy.

Sama gwiazda wskazała na fragment tekstu, który najbardziej ją poruszył.

"Jak donosiły media w 1988 roku: 'podobno prawdziwy talent'…" - napisała pod udostępnionym zdjęciem.

W tak niecodzienny sposób wokalistka zaprosiła fanów na najbliższe występy. Tylko w najbliższym tygodniu Kayah wystąpi w Warszawie, Toruniu i Gdańsku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości