Kevin Mglej o pracy, plotkach na temat Roksany Węgiel i tajemniczym ślubie [TYLKO U NAS]

Kevin Mglej, Roksana Wegiel
Kevin Mglej o muzyce, krzywdzących plotkach i przygotowaniach do ślubu z Roksaną Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Kevin Mglej w szczerej rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl zdradził swoje artystyczno-biznesowe plany. Uchylił rąbka tajemnicy na temat przygotowań do ślubu z Roksaną Węgiel. Opowiedział o swoim nowym wizerunku, a także odniósł się do krzywdzących plotek, z którymi muszą się mierzyć wraz z narzeczoną.

Kevin Mglej jako artysta szerzej został dostrzeżony w 2021 r., kiedy zaczął tworzyć i publikować swoje utwory pod pseudonimem Ratel. Mężczyzna nie ogranicza się jedynie do twórczości solowej — współpracuje również z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim, tworząc z nimi zespół autorsko-kompozytorsko-producencki o nazwie Wolf House Production. Grupa ma już na swoim koncie wiele sukcesów.

Na płaszczyźnie prywatnej u Kevina Mgleja również dużo się dzieje. Niedawno było głośno w mediach o jego zaręczynach z Roksaną Węgiel. Zakochani są obecnie w ferworze ślubnych przygotowań.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Warner Bros pochodzą z Polski. Dziś wytwórnia świętuje 100-lecie

Kevin Mglej o artystycznych planach i zmianie wizerunku

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Kevinie intensywnie pracujesz z Wolf House Production. Na twojej grupie nadawczej na Instagramie cały czas możemy zobaczyć, że praca wre. Jakie nowości szykujecie dla słuchaczy?

Kevin Mglej: Nowości będzie naprawdę dużo, jestem bardzo wdzięczny za to, że tylu artystów oraz tyle wytwórni docenia naszą twórczość i daje nam możliwość rozwoju.

Czy możesz zdradzić, z którymi artystami aktualnie współpracujecie?

Teraz głównie skupiamy się na reedycji płyty Roksany, na której każdy numer będzie z udziałem gościnnym innego artysty. Pracujemy również z Eweliną Lisowską oraz Piotrem Kupichą, działamy też z kilkoma jeszcze nieodkrytymi talentami.

Mimo że masz prawnicze wykształcenie, to ostatecznie zdecydowałeś się związać swoje życie z muzyką.

To nie do końca jest prawda. Mało kto wie, że moim głównym źródłem utrzymania są firmy, które prowadzę, agencja marketingowa wyspecjalizowana w działaniach social media, start up współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz wytwórnia muzyczna. W każdym z wyżej wymienionych podmiotów pełnię funkcję Prezesa Spółki lub Członka Zarządu. Jestem zaangażowany w działanie biznesu operacyjnie, a na takich stanowiskach wiedza prawnicza bardzo się przydaje, żeby nie powiedzieć, że jest niezbędna. Muzyka jest moją pasją i miłym dodatkiem. Zawsze chciałem pisać dla innych, ale nie do końca upatrywałem w tym źródła zarobku, to raczej media przypięły mi metkę tekściarza, a ja częściej występuje raczej w roli przedsiębiorcy.

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pokazałeś swój nowy wizerunek. Dlaczego zdecydowałeś się na zmianę?

Nowy wizerunek ? Ja do końca nie czuję i nie widzę tej zmiany, chociaż faktycznie co jakiś czas słyszę, że schudłem. Dość długo walczę z insulinoopornością oraz chorobą tarczycy, ale jak widać, leczenie powoli przynosi efekty.

Czy spotykasz się z opiniami, że pozbycie się zarostu sprawiło, że wyglądasz młodziej. Co na tę zmianę Roksana?

Tak, bardzo często, dobrze czuje się bez zarostu. Za pierwszym razem kiedy zobaczyła mnie bez brody, stwierdziła, że naprawdę jestem młody… cóż 26 lat to chyba jeszcze nie taki koniec świata (śmiech).

Kevin Mglej o przygotowaniach do ślubu z Roksaną Węgiel. Odpowiedział na krzywdzące plotki

Przed tobą i twoją narzeczoną intensywne przygotowania do ślubu. Zdecydowaliście się wziąć je na siebie, czy zajmie się nimi wedding planner?

Jesteśmy bardzo zapracowani i, mimo że jest to dla nas najważniejszy dzień, to korzystamy z pomocy specjalistki.

Pojawiły się w mediach doniesienia, że już wzięliście "tajemniczy ślub". Jak to skomentujesz?

W mediach ukazuje się wiele informacji…

Ostatnio dużo mówi się o tym, że "znajomi" twoi i Roksany mają narzekać na to, że "woda sodowa uderzyła jej do głowy". Ty jako osoba, która zna ją najlepiej, jak odniesiesz się do tych informacji? Z czego mogą wynikać te plotki?

Jest to fałszywa narracja wycelowana w Roksanę. To bardzo przykre, że dziś każdy może zostać "Anonimowym znajomym" i można napisać dosłownie wszystko, ale rozumiem, że jest to biznes takich portali — kiedy nie dajemy tematu na tacy, trzeba sobie coś powymyślać. Co do przyjaciół…mamy bardzo hermetyczne grono bliskich osób i za każdą z nich możemy ręczyć, a sama Roksana po pierwsze jest jedną ze skromniejszych osób, jakie znam, a po drugą jedną z najbardziej pracowitych. Gdyby miała odbić jej woda sodowa, to wydarzyłoby się to dawno temu, dziś śmiało mogę przyznać, że właśnie brak tej sodówki mocno mi w niej imponuje, ale z ploteczkami kłócić się nie będę, bo i tak nie wygram.

Jak zareagowałeś na słowa wróżki, która w jednej z gazet przepowiedziała koniec twojego i Roksany związku? Jednym z powodów, przez który miał się niby zakończyć wasz związek, według wróżki była podana zazdrość. Bywasz zazdrosny o Roksanę?

Jestem osobą wierzącą, nie słucham wróżek. Czy jestem zazdrosny, hmm... związek to zaufanie a Roksana nie dostarcza mi powodów do zazdrości.

Czy macie już datę ślubu, czy na razie nie ustaliście tego jeszcze?

Mamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości