Roksana Węgiel potwierdziła zaręczyny. Pokazała okazały pierścionek

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel potwierdziła oficjalnie zaręczyny z Kevinem Mglejem. Młoda artystka pokazała pierścionek z okazałym diamentem. Wydała także specjalne oświadczenie, w którym ucięła plotki na temat swojego związku.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się przy okazji pracy nad najnowszą płytą piosenkarki. Para bardzo długo nie mówiła o swoim związku, a sama gwiazda dopiero w dniu 18. urodzin przyznała, że jej serce od jakiegoś czasu jest zajęte. Wówczas okazało się, że wybrankiem nastolatki został 26-letni producent muzyczny, który ma syna z poprzedniego związku. Roksana Węgiel zapewniała jednak, że nie przeszkadza jej różnica wieku oraz przeszłość jej ukochanego. W wywiadzie dla Plejady podkreślała wówczas, że Kevin Mglej jest dla niej "tym jedynym".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał" Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli

Roksana Węgiel i Kevin Mglej ostatnio wzbudzali wielkie zainteresowanie mediów. Wszystko dlatego, ponieważ nastolatka zaczęła pokazywać się z pierścionkiem na serdecznym palcu u jej prawej dłoni. Niedługo potem wydała singiel, w którym śpiewała wprost:

Jestem zaręczona.

Media, w tym także redakcja cozatydzien.tvn.pl, wysyłały wokalistce pytania na temat zaręczyn, jednak nikt nie doczekał się odpowiedzi. W końcu sama Roksana Węgiel zabrała głos w sprawie i potwierdziła, że Kevin Mglej oświadczył się jej kilka miesięcy temu.

Młoda celebrytka pokazała zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym z okazałym diamentem.

"Kilka miesięcy temu powiedziałam TAK! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś Kevin Mglej" - napisała na Instagramie.

Fani wokalistki pogratulowali jej rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Pod postem wypowiedziały się także inne sławne osoby.

"Jaz jeszcze gratulacje!" - napisała Maffashion.

"Gratulacje" - dodała Wersow.

"Graaatulacje" - skomentowała Ola Nowak.

Roksana Węgiel wydała oświadczenie w sprawie związku

Roksana Węgiel przy okazji postanowiła się odnieść do plotek na temat swojego związku. W ostatnim czasie wokalistka chwaliła się, że razem z ukochanym remontuje dom. Chwilę później poinformowała fanów, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne. Nie wszyscy jednak zrozumieli, że o ilu dokładnie lokalach mówiła.

"1. Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy, to mieszkanie Kevina, które będzie naszym "gniazdkiem". 2. Mieszkanie, które kupiłam, to jedno mieszkanie inwestycyjne, nie 3 czy 5 jak piszą w mediach" - wyjaśniła.

Następnie odniosła się do plotek, że to ona utrzymuje Kevina Mgleja, który korzysta z jej majątku i sławy. Roksana Węgiel podkreśliła, że jej ukochany ma kilka firm i dzięki temu w młodym wieku zgromadził pokaźny majątek.

Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać. Dziękuję, pozdrawiam

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości