Kiedyś szokował stylem, dziś tekstami piosenek. Madox niedawno skończył 34 lata

Madox
Madox
Źródło: MWMEDIA
Madox był jedną z najbarwniejszych postaci drugiej edycji programu "Mam Talent". Artysta wyróżniał się nie tylko niepowtarzalnym głosem, ale również oryginalnym wizerunkiem. Jak zmieniło się jego życie po udziale w telewizyjnym show?

Marcin Majewski, czyli Madox swoje dzieciństwo spędził w Paryżu. Chłopak już w szkole zwyciężał w konkursach muzycznych. dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi. Jasne więc było, że to tylko kwestia czasu, kiedy usłyszy o nim szersza publiczność.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_PROKOP_CORKA
Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Madox w "Mam Talent!" zaskakiwał oryginalnością

Madox dał się poznać publiczności dzięki swojemu udziałowi w drugiej edycji programu "Mam Talent!", która miała miejsce w 2009 r. Gwiazdor swoim wykonaniem utworu "Paparazzi" z repertuaru Lady Gagi z miejsca zaskarbił sobie serca publiczności. Występy piosenkarza w popularnym show odbiły się szerokim echem. Zainteresowały również amerykańskiego blogera Pereza Hiltona, który podzielił się linkiem do występu Madoxa na swoim Twitterze (obecnie X).

Pomimo iż Madox dotarł aż do półfinałów, to ostatecznie nie udało mu się przejść do samego finału. Brakowało bardzo niewiele, gdyż w głosowaniu telewidzów zajął drugie miejsce, jednak to jurorzy zdecydowali, że nie przejdzie dalej.

Niewątpliwie na oryginalność Madoxa wpływ miały jego powiązania z francuską kulturą. Gwiazdor w wywiadzie dla Plejady, którego udzielił przed laty o nich opowiedział. Podkreślił, że najważniejszy okres swojego życia spędził we Francji, gdzie miał okazję poznawać francuską kulturę z bliska.

"Najważniejszy w życiu dziecka okres spędziłem we Francji, chłonąc tamtejszą kulturę. W związku z tym myślę i postępuję inaczej niż większość Polaków. Często czuję się tutaj niezrozumiany. [...] Kultura francuska jest piękna, otwarta i pełna seksualności. Nie istnieje tam coś takiego jak tematy tabu. Francuzi nie boją się mówić o erotycznej strefie życia i pożądaniu" - wyznał.

Co dzisiaj robi Madox?

Po występie w programie "Mam Talent!" Madox wydał debiutancki album zatytułowany "La révolution Sexuelle". Artysta promował swoją płytę poprzez serię koncertów klubowych w różnych miastach Polski, Gwiazdor pojawił się też jako jeden z gości w programie "Kuba Wojewódzki". Wystąpił też jaku support przed koncertem Roxette.

Debiutancki album Madoxa zdobył znaczący sukces. Jego cały nakład został wyprzedany. Singiel "High on You", który promował wydawnictwo wywołał burzę w Internecie i znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych teledysków w wielu portalach internetowych.

Po serii sukcesów Madox nieoczekiwanie zdecydował się na wycofanie życia publicznego by skupić wyłącznie na muzyce. Tuż przed pandemią wydał single o wymownych tytułach "QRVA" i "S.E.X.", które budziły kontrowersje swoimi odważnymi tekstami i teledyskami im towarzyszącymi. Warto dodać, że artysta obecnie angażuje się społecznie wypowiadając na tematy polityczne za pomocą swojego konta na portalu X (dawniej Twitter). Aktualnie Madox kończy pracę nad swoim drugim albumem "Colours". We wrześniu artysta skończył 34 lata.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości