Szymon Hołownia prowadził "Mam Talent", dziś jest marszałkiem Sejmu. Oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia
Źródło: MWMEDIA
Szymon Hołownia został wybrany na nowego marszałka Sejmu, otrzymując miażdżące poparcie pozostałych posłów. Jego polityczne ambicje są jednak o wiele większe. W przyszłości widzi się w fotelu prezydenckim. Kiedy kilkanaście lat temu w duecie z prezenterem Marcinem Prokopem zaczął prowadzić show "Mam Talent!", pewnie niewiele osób wyobrażało sobie taki scenariusz. Oto historia Szymona Hołowni, jego kariery i życia osobistego.

Szymon Hołownia został wybrany na marszałka Sejmu X kadencji i od razu zapowiedział szereg zmian w funkcjonowaniu Sejmu. Jedną z nich ma być prowadzony przez niego podcast. Tym samym widać, że polityk nie odcina się od swojej medialnej przeszłości. Wręcz przeciwnie, choć wiele osób wypomina mu prowadzenie rozrywkowego show, to on czerpie z tego doświadczenia pełnymi garściami. Prześledźmy zatem od początku, jak wyglądała jego kariera!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szymon Hołownia – wykształcenie

Szymon Hołownia urodził się 3 września 1976 roku w Białymstoku. Jest synem Wojciecha Hołowni, który w latach 90. był wiceprezydenta Białegostoku, co świadczy o tym, że polityka była obecna w jego życiu od dziecka.

Szymon Hołownia skończył Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, które później przekształcono w Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Fabryczna 10". To właśnie tam kształtowały się jego pierwsze pasje i zainteresowania.

Następnie postanowił podjąć studia z zakresu psychologii. Wybrał warszawską Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, gdzie spędził pięć lat. Choć uczęszczał na zajęcia, ostatecznie nie ukończył studiów, dlatego ma wykształcenie średnie.

Szymon Hołownia zaliczył także z epizod filmowy. Zagrał w etiudzie filmowej pt. "Człowiek z cienia". Produkcja ta została zrealizowana w 1994 roku w Klubie Filmowym "Projektor" w Białymstoku.

Szymon Hołownia – kariera dziennikarska

Szymon Hołownia w latach 1997–2000 zdobywał doświadczenie jako redaktor działu kultury w "Gazecie Wyborczej". Jego pióro i spojrzenie na kulturę szybko zdobyły uznanie czytelników. Następnie, w okresie 2001–2004, zajął się felietonami i pracą jako redaktor działu społecznego w tygodniku "Newsweek Polska".

W krótkim okresie od kwietnia do lipca 2005 roku Szymon Hołownia pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego "Ozonu". Następnie przeniósł swoje umiejętności do "Rzeczpospolitej", gdzie w latach 2005–2006 pracował jako redaktor działu "Plus Minus".

W latach 2006–2012 Szymon Hołownia ponownie związał się z tygodnikiem "Newsweek Polska", kontynuując swoją publicystyczną podróż. Od 2012 do 2013 roku był felietonistą tygodnika "Wprost".

Szymon Hołownia prowadził także liczne audycje w Radiu Białystok, Radiu Vox FM i współpracował z Radiem PiN. Jego energia znalazła także wyraz w telewizji – prowadził programy w TVP1 i stacji Religia.tv, w tym popularny talk-show "Między sklepami" nadawany z centrum handlowego Złote Tarasy w Warszawie.

Szymon Hołownia nie stronił od programów rozrywkowych. Wspólnie z Marcinem Prokopem prowadził programy rozrywkowe w stacji TVN, takie jak "Mam talent!" (2008–2019) i "Mamy cię!" (2015).

W 2015 roku Szymon Hołownia podjął nowe wyzwanie jako stały felietonista "Tygodnika Powszechnego". Jednak w 2019 zawiesił pisanie w związku z podjęciem działalności politycznej, co otworzyło nowy rozdział w jego karierze.

Szymon Hołownia – "Mam Talent!"

Szymon Hołownia zdobył serca widzów jako prowadzący talent-show "Mam talent!". Wspólnie z Marcinem Prokopem stworzył niezapomniany duet, choć na początku niewielu wierzyło w sukces tego nietypowego połączenia. Szymon Hołownia gościł w domach widzów TVN przez 12 lat.

Gdy zadebiutował jako prowadzący "Mam talent!" w 2008 roku, nie wróżono mu, że z powodzeniem poradzi sobie w roli gospodarza programu rozrywkowego. Marcin Prokop, współprowadzący z nim show, wspominał w jednym z wywiadów, że na początku był postrzegany jako "drewniany" i porównywany do "Pinokia telewizyjnego". Jednak szybko okazało się, że te wątpliwości były nietrafione. Marcin Prokop z uznaniem opowiadał o niesamowitej przemianie Szymona Hołowni. Widząc go dzisiaj jako polityka, podkreślał, jak jest inteligentny i bystry.

Szymona Hołownię zastąpił w programie Michał Kempa, jednak nadchodząca edycja programu przyniesie ogromne zmiany. W jury zobaczymy Julię Wieniawę, Marcina Prokopa i Agnieszkę Chylińską. Zaś Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski będą nowymi gospodarzami.

Szymin Hołownia i Marcin Prokop w "Mam Talent!"
Szymin Hołownia i Marcin Prokop w "Mam Talent!"
Źródło: MWMEDIA

Szymon Hołownia – książki

Szymon Hołownia, jest znany nie tylko jako wybitny dziennikarz, ale również jako utalentowany pisarz. Przez 16 lat opublikował aż 21 książek. To imponujące osiągnięcie. Jego obszerny dorobek literacki skupia się głównie na tematach związanych z religijnymi aspektami życia człowieka.

Wśród 21 książek autorstwa Szymona Hołowni, kilka z nich zyskało szczególne uznanie i stało się prawdziwymi bestsellerami. "Monopol na zbawienie", "Jak robić dobrze", "Boskie zwierzęta", "Teraz albo nigdy" to tylko kilka tytułów, które zdobyły serca czytelników. Szczególnie warto wspomnieć o publikacjach napisanych we współpracy z Marcinem Prokopem, takich jak "Wszystko w porządku. Układamy sobie życie" oraz "Bóg, kasa i rock'n'roll", które cieszą się dużym uznaniem czytelników.

W swojej najnowszej książce, zatytułowanej "Fabryka jutra", Szymon Hołownia przenosi czytelników w kulisy kampanii wyborczej. Opisuje początki spotkań zespołu kampanijnego, kooptowanie współpracowników, a także momenty rozczarowania wieczorem wyborczym. Książka ta o zupełnie odmiennej tematyce niż dotychczas, stanowi fascynującą podróż przez świat polityki oczami pisarza i początkującego polityka.

"Z zawodu wykonywanego przede wszystkim byłem pisarzem" – stwierdził Szymon Hołownia w "Fabryce jutra". 

Szymon Hołownia – poglądy religijne

Szymon Hołownia to zdeklarowany katolik, który nie unika otwartej rozmowy o Bogu, wierze i relacji między Kościołem a państwem. Przebywał również dwukrotnie w nowicjacie zakonu dominikanów. Zakonnikiem jednak nie został.

Mimo głębokiego związku z wiarą katolicką Szymon Hołownia wyraża swoje poglądy w sposób wyważony, otwarty na różnorodność przekonań i poszukujący wspólnego mianownika dla wszystkich obywateli. W trakcie kampanii wyborczej przewodniczący Polski 2050 jasno apelował o rozdział państwa od Kościoła, prezentując wizję Polski, gdzie różnorodność światopoglądów jest szanowana.

Szymon Hołownia zwracał uwagę na konieczność symbolicznego rozdziału sfery państwowej od kościelnej. Wskazywał na potrzebę stworzenia kodeksu dobrych praktyk, który uwzględni różnorodność wierzeń obywateli Polski, podkreślając, że kwestie wiary powinny być osobistą decyzją każdego obywatela.

Jednym z głównych postulatów Szymona Hołowni jest likwidacja funduszu kościelnego, aby obywatele mieli wpływ na to, ile środków trafia rocznie do Kościoła oraz propozycja wprowadzenia mechanizmu odpisu podatkowego. Szymon Hołownia postuluje też, aby to uczniowie decydowali o liczbie godzin religii w szkole, jest wyrazem zaangażowania w kształtowanie edukacji z poszanowaniem wolności wyboru.

Szymon Hołownia – polityka

Szymon Hołownia 8 grudnia 2019 roku, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, oficjalnie ogłosił swój start w wyborach prezydenckich w 2020 roku, prezentując program skupiony na kluczowych obszarach: bezpieczeństwie narodowym, ochronie środowiska, solidarności społecznej oraz samorządności i działalności obywatelskiej.

Zbudował solidny sztab wyborczy, na czele którego stanął Jacek Cichocki. W składzie znaleźli się także doświadczeni eksperci, takie postaci jak generał Mirosław Różański, Wadim Tyszkiewicz, Maciej Grabowski, Przemysław Staroń i Barbara Borzymowska. Kampanię oparł głównie na zaangażowaniu wolontariuszy oraz pozyskanych środkach z obywatelskiej zbiórki publicznej.

W czerwcowych wyborach prezydenckich Szymon Hołownia zajął trzecie miejsce w pierwszej turze głosowania, zdobywając 13,87 proc. głosów. Po tej porażce ogłosił poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze, argumentując to sprzeciwem wobec kontynuacji prezydentury Andrzeja Dudy.

Jeszcze w trakcie kampanii Szymon Hołownia zapowiedział utworzenie ruchu społecznego o nazwie Polska 2050. Stowarzyszenie to zostało zarejestrowane w sierpniu 2020 roku, a w kolejnym kroku Hołownia zapowiedział powołanie związanej z nim partii politycznej, której przewodnictwo powierzył Michałowi Koboskiemu. Ugrupowanie to zostało zarejestrowane w marcu 2021 roku, a 27 marca 2022 roku Szymon Hołownia objął funkcję przewodniczącego.

Następny etap politycznej drogi Szymona Hołowni to maj 2023 roku, gdy jego formacja Trzecia Droga nawiązała koalicję z Polskim Stronnictwem Ludowym (PSL). Wraz z PSL wystartowali wspólnie w wyborach parlamentarnych tego samego roku i osiągnęli spektakularny sukces, zdobywając łącznie 65 mandatów poselskich.

10 listopada 2023 roku Hołownia został ogłoszony kandydatem na marszałka Sejmu, zdobywając poparcie Polski 2050, PSL, Koalicji Obywatelskiej i Nowej Lewicy. 13 listopada, na pierwszym posiedzeniu Sejmu X kadencji, został wybrany na ten zaszczytny urząd, otrzymując 265 głosów.

Szymon Hołownia – życie prywatne, żona, dzieci

Historia miłości Szymona Hołowni i jego żony, Urszuli Brzezińskiej-Hołowni, zaczęła się w nietypowy sposób. Dzięki pomysłowi dziennikarza, który namówił producentów "Mam talent!" na nagranie części zdjęć na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim, Szymon Hołownia trafił na jedną z list lotów, na której znalazło się kobiece nazwisko. To właśnie kobieta była pilotem myśliwca MiG-29 w Bazie Lotnictwa Taktycznego. Zaskoczony, Szymon Hołownia postanowił skontaktować się z nią, co później przerodziło się w ich piękną historię miłosną.

Między małżonkami jest różnica wieku wynosząca 11 lat. Jednak jak podkreśla żona polityka, liczba ta nie ma dla nich większego znaczenia. Znalezienie wspólnego języka i oparcie się na tym, co łączy ich jako osoby, jest kluczowe dla ich udanej relacji.

Urszula Brzezińska-Hołownia jako oficer Wojska Polskiego i pilotka myśliwca dzielnie chroni bezpieczeństwo kraju. Jej praca jest dla niej pasją i służbą, co pokazuje, że ma ona równie silne zaangażowanie w życie zawodowe, co jej mąż. Oboje podkreślają, że mimo różnic w podejściu do życia, wspólnie stawiają czoła wyzwaniom.

Para doczekała się dwóch córek. Marysia ma pięć lat, a Elżbieta Wanda, urodziła się w 2022 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?