Kim Kardashian i Kanye West już po rozwodzie. Celebrytka dostanie fortunę

Kim Kardashian
Kim Kardashian rozwiodła się po raz trzeci
Źródło: Mike Cohen/Getty Images for The New York Times
Kim Kardashian i Kanye West po kilku latach batalii sądowej w końcu sfinalizowali swój rozwód. Para podzieli się opieką nad dziećmi, a w razie sprzeczek będzie musiała stawić się na mediacjach. Kim Kardashian będzie też dostawać od byłego męża comiesięczne alimenty w kwocie... ceny mieszkania w centrum Warszawy.

Kim Kardashian i Kanye West rozstali się kilka lat temu, jednak dopiero teraz ostatecznie sfinalizowali rozwód. Pozew do sądu złożyła celebrytka i niedługo potem oświadczyła w mediach, że była to najlepsza decyzja w jej życiu. Zupełnie inaczej do sprawy poszedł Kanye West. Raper nie zamierzał ułatwiać procedury rozwodowej i w marcu zarzucał byłej ukochanej, że utrudnia mu kontakty z ich najstarszą córką, którą Kim Kardashian miała nawet rzekomo porwać w dniu jej urodzin. Przypomnijmy, że para doczekała się czwórki dzieci: 9-letniej North, 6-letniego Sainta, 4-letniej Chicago oraz 3-letniego Psalma.

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Źródło: Co za Tydzień

Kim Kardashian i Kanye West w końcu sfinalizowali rozwód

Kim Kardashian od początku natomiast podkreślała, że chce, by sąd podzielił opiekę nad ich pociechami po równo. Celebrytka w wywiadzie dla magazynu "Vogue" zapewniła dodatkowo, że nigdy nie będzie się wypowiadać negatywnie o swoim byłym mężu w obecności dzieci.

"Możesz być bardzo zraniona albo zła na swojego byłego, ale uważam, że przed dziećmi twój przekaz zawsze musi brzmieć: 'Wasz tata jest najlepszy'. Dopinguj drugiego rodzica, bez względu na to, przez co przechodzisz" - mówiła.

W poniedziałek 28 listopada najsłynniejsza celebrytka świata i Kanye West w końcu sfinalizowali swój rozwód. Sąd orzekł, że byli małżonkowie podzielą się po równo opieką nad dziećmi. Informatorzy z otoczenia Kim Kardashian zdradzają natomiast, że maluchy w "osiemdziesięciu procentach czasu" będą jednak przy matce.

Byli małżonkowie zgodzili się na zawarcie ugody, zgodnie z którą Kanye West będzie płacił byłej żonie alimenty w wysokości ponad 900 tysięcy złotych miesięcznie. Z kolei koszta edukacji ich dzieci oraz zapewnienia im ochrony zostały podzielone na pół. Sędzia podkreślił, że w przypadku kłótni Kim Kardashian i Kanye West będą musieli stawiać się na specjalnych mediacjach.

Kim Kardashian i Kanye West rozstawali się na oczach całego świata

Życie prywatne Kim Kardashian od zawsze jest na świeczniku. Celebrytka nigdy nie stroniła od skandali, które przyniosły jej popularność. Chociaż 41-latka osiągnęła spektakularny sukces, w jej życiu uczuciowym było wiele zawirowań. Kim Kardashian bowiem wychodziła za mąż aż trzy razy, żaden ze ślubów nie zakończył się jednak happy endem. Najbardziej medialnym rozstaniem było bez wątpienia to z Kanye Westem.

Były mąż celebrytki i jednocześnie ojciec jej dzieci dotąd nie pogodził się z tym, że najsłynniejsza z Kardashianek wystąpiła z pozwem o rozwód. Raper co jakiś czas przekraczał kolejne granice, posuwając się nawet do stalkingu i nękania. Nie mógł także zaakceptować nowych miłosnych relacji, jakie nawiązywała celebrytka. Podczas kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych z 2020 roku, gdy startował w wyborach na głowę państwa, wyznał niespodziewanie, że Kim Kardashian chciała usunąć pierwszą ciążę. Gwiazda długo nie zabierała głosu w sprawie, aż w końcu oświadczyła, że jej były ukochany ma problemy psychiczne.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Mike Cohen/Getty Images for The New York Times

podziel się:

Pozostałe wiadomości