Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o wspólnych planach na święta. Będzie rodzinnie?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaliczyli już pierwszą ściankę jako para. Aktorka i dziennikarz udzielili wywiadu, w którym zdradzili, czy mają czas tylko dla siebie. Nie omieszkali napomknąć o planach na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

To zdecydowanie para tego roku. O związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest głośno od pierwszych chwil, w których zakochani postanowili potwierdzić łączące ich uczucie. Wówczas w sprawę zaangażowała się była żona prezentera Paulina Smaszcz. Dziennikarka i edukatorka kobiet zabrała głos i opowiedziała o sytuacji z własnej perspektywy.

Tymczasem zbliżają się Boże Narodzenie, a co za tym idzie - okres spędzania czasu z rodziną. Internauci z zainteresowaniem śledzą losy pary, zastanawiając się, jak będą wyglądały ich najbliższe święta.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem" Michał Czernecki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o planach na święta

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski, należą do wyjątkowo zapracowanych osób. Przy okazji pierwszego wydarzenia, na którym zjawili się jako para, udzielili kilku wywiadów. W rozmowie z "Faktem" podkreślali, że pomimo łączącego uczucia, w pracy "starają się być profesjonalni i nie pozwalają sobie na prywatne gesty i czułości". Ponadto Maciej Kurzajewski zdradził, że udaje im się znaleźć czas tylko dla siebie.

"Mamy, mamy... Ważne jest dla nas jakościowe spędzanie tych chwil, żeby nie zmarnować nawet sekundy" - przyznał dziennikarz.

Para została zapytana o plany na zbliżające się święta. Katarzyna Cichopek z ekscytacją przyznała, że rozpoczęła już przygotowania.

"Już od dawna planuję prezenty! Robię to wszystko ze sporym wyprzedzeniem" - powiedziała.

"Liczymy na bardzo rodzinne święta!" - dodał Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek jest zaręczona z Maciejem Kurzajewskim?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo trzymali związek w tajemnicy. Jednak odkąd objawili się światu, nie szczędzą sobie czułości. Para pojawiła się razem na jednym z branżowych eventów. Dziennikarka "Faktu" w trakcie rozmowy skupiła się na stylizacji aktorki - ta postawiła na mieniącą się, złotą suknię w kształcie "księżniczki". Uwagę przykuwał również ogromny pierścionek, który błyszczał na serdecznym palcu prawej dłoni gwiazdy.

"Jest jedna rzecz, na którą zwróciłam uwagę. Zwróciłam uwagę na pierścionek na twoim palcu. Kasia, czy to jest..." - dziennikarka "Faktu" próbowała dokończyć formułowanie pytanie, jednak Katarzyna Cichopek jej przerwała.

Aktorka pośpiesznie wtrąciła się w słowo rozmówczyni.

"Super, dziękuję miłego wieczoru" - odpowiedziała Katarzyna Cichopek, po czym uciekła sprzed kamery.

W mediach huczy od plotek dotyczących zaręczyn pary. Jednak ani Katarzyna Cichopek, ani Maciej Kurzajewski nie zabrali głosy w tej sprawie.

Katarzyna Cichopek jest już zaręczona? Zapytana, uciekła sprzed kamery

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości