Kim Kardashian pokazała, jak wyglądała jej naturalna twarz. Niewiele osób widziało te zdjęcia

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Źródło: Getty Images
Kim Kardashian to amerykańska celebrytka, która próbuje swoich sił jako modelka, aktorka i bizneswoman. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą udziału w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Gwiazda przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Teraz pokazała fanom, jak wyglądała kilkanaście lat temu, przed zabiegami na twarz.

Kim Kardashian zyskała na popularności, gdy zaczęła spotyka się z raperem Kanye Westem. Poślubiła go w 2014 roku, a w styczniu 2021 wniosła o rozwód, tłumacząc decyzję o rozstaniu z mężem "różnicami nie do pogodzenia". Gwiazda urodziła córkę North oraz syna Sainta, ale ma z raperem jeszcze dwójkę dzieci: córkę Chicago i syna Psalma, które przyszły na świat dzięki surogatkom.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?

Kim Kardashian pokazała zdjęcia z przeszłości. Jak wyglądała przed zabiegami?

Kim Kardashian i jej sławne siostry zaprzeczały, że ingerowały w swój wygląd za pomocą chirurgii plastycznej. Jednak z czasem zaczęły otwierać się na temat poprawiania urody i wspominały w wywiadach oraz w swoim show o "nieinwazyjnych zabiegach". Mimo wszystko zagraniczne media oraz internauci są przekonani, że Kardashianki wielokrotnie poddawały się operacjom plastycznym, co mają potwierdzać opinie ekspertów. W mediach społecznościowych celebrytki publikują przerobione wcześniej zdjęcia.

Kim Kardashian postanowiła pokazać, jak wyglądała lata temu, gdy nie była jeszcze sławna. Zaprezentowała swoją młodszą wersję. Na zdjęciach widzimy, jaką była nastolatką. Nosiła zarówno krótkie, jak i długie włosy, a jej makijaż ograniczał się do pomalowanych ust.

Co sądzicie o jej dawnym oraz obecnym wizerunku?

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Źródło: Instagram @kimkardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Źródło: Instagram @kimkardashian

Jakiś czas temu było głośno o tym, że była żona Kanye Westa w przeciągu pół roku schudła aż 23 kilogramy! Według informatorów zagranicznych portali dokonała tego dzięki połączeniu treningów (pilates, ćwiczenia cardio) oraz stosowaniu diety Atkinsa, która polega na ograniczeniu węglowodanów oraz cukru.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Źródło: Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian o operacjach plastycznych

Kim Kardashian twierdzi, że nie przeszła żadnej operacji plastycznej, bo urodę zawdzięcza matce naturze. Przyznała się jedynie do korzystania z botoksu i zabiegów laserowych. Jednak w mediach zasłynęła dzięki dużym pośladkom, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Celebrytka opublikowała kiedyś nawet zdjęcie rentgenowskie, aby udowodnić, że są one prawdziwe. Jednak nie można zaprzeczyć, że przez lata uległy one powiększeniu. Eksperci twierdzą, że gwiazda mogła przejść zabieg, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z jednej partii ciała, a następnie po oczyszczeniu tłuszczu, wstrzyknięciu go w pośladki. Po wielu latach spekulacji w 2016 roku Kim Kardashian ujawniła, że powiększenie pośladków jest wynikiem przyjmowania leków przeciwko łuszczycy, na którą choruje od 25. roku życia.

Kardashianka poddaje się zabiegom botoksu w okolicy oczu, ponieważ chce pozbyć się zmarszczek mimicznych. W wywiadzie dla Harper's Bazaar w 2012 roku potwierdziła, że stosuje wypełniacze, lecz nie traktuje ich jak operacji plastycznej. Przyznała się także do laserowego usunięcia włosów z linii czoła, bo przeszkadzał jej ich nadmiar.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości