Kim są dzieci Johnny'ego Deppa? Syn od dawna nie pokazuje sie publicznie

Johny Depp z dziećmi w 2013 roku
Johny Depp z dziećmi w 2013 roku
Źródło: Jun Sato/WireImage/Getty Images
Johnny Depp od czasu procesu, który wytoczyła mu druga była żona, Amber Heard, nie schodzi z nagłówków gazet. Szczególne zainteresowanie wzrosło też w kontekście dzieci aktora, o których również była mowa podczas rozprawy. Córka odtwórcy roli słynnego "Pirata z Karaibów" od lat jest związana z show-biznesem i robi karierę modelki. Syn gwiazdora nie poszedł natomiast w ślady sławnej rodziny i konsekwentnie unika mediów .

Johnny Deep, zanim ożenił się z Amber Heard, był w kilku poważnych związkach. Pierwszą żoną aktora była Lori Anne Allison, z którą był dwa lata. Później hollywoodzki gwiazdor był widywany z Kate Moss czy Winoną Ryder. W 1998 roku na planie filmu w Paryżu poznał natomiast aktorkę Vanessę Paradis, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Rok później zakochani powitali na świecie pierwsze dziecko, córeczkę Lily-Rose Depp, a w 2002 roku urodził się syn pary, Jack. Vanessa Paradis i Johnny Depp nigdy nie wzięli ślubu, jednak żyli lepiej niż niejedno małżeństwo. W pewnym momencie sielanka się jednak skończyła i 20 latach wspólnego życia para ogłosiła rozstanie. Aktor w 2015 roku dał miłości kolejną szansę i ożenił się z Amber Heard, jednak po roku celebryci byli już po rozwodzie i do tej pory ciągają się po sądach, uczestnicząc w jednym z najbardziej medialnych procesów w historii amerykańskiego show-biznesu. W trakcie jednej z rozpraw Johnny Depp nawiązał do swoich dzieci, z którymi jego druga żona nie miała mieć najlepszego kontaktu. Kim są pociechy najsławniejszego z "Piratów z Karaibów"? Sprawdzamy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Córka Johnny'ego Deppa robi światową karierę w modelingu

Johnny Deep w 1999 roku przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko z Vanessą Paradis, córeczkę Lily-Rose Depp. Dziewczynka dorastała w świetle reflektorów, a jej życiem od początków interesowały się media. Ówczesnej nastolatce nie przeszkadzała stale rosnąca popularność i w pewnym momencie córka Johnny'ego Deppa zapragnęła pójść w ślady sławnych rodziców.

Lily-Rose Depp w 2015 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednego z australijskich magazynów, a chwilę później poszła jako modelka w wybiegu domu mody Chanel, z którym współpracuje do dziś. Chociaż piękność mimo młodego wieku zrobiła już w modelingu światową karierę, wcale nie zamierza osiadać na laurach. 23-latka próbuje swoich sił także jako aktorka i wystąpiła już w kilku popularnych produkcjach.

Córka Johnny'ego Deppa podkreśla, że sama zapracowała na swój sukces i nie korzystała z pomocy rodziny. Mimo ogromnego zainteresowania mediów celebrytka bardzo stara się też chronić swoją prywatność. Kilka lat temu wyszło na jaw, że modelka borykała się z anoreksją, co też sama zainteresowana potwierdziła w jednym z wywiadów. Niechętnie jednak mówi o swoim codziennym życiu.

"Dorastałam z koncepcją prywatności, która była bardzo szczególna ze względu na sytuację, w której żyłam. Zawsze uczono mnie, że prywatność jest czymś, co należy cenić i zachować jak najwięcej dla siebie. Wolę, żeby ludzie myśleli, że jestem nudna, niż wiedzieli za dużo o moim życiu" - mówiła w wywiadzie dla "The Face".

Danuta Stenka o córkach: Jestem wdzięczna niebiosom za to, że one mają inne zawody
Danuta Stenka jest mamą dwóch dorosłych córek. Paulina i Wiktoria nie związały się z aktorstwem. Danuta Stenka nie ukrywa, że bardzo się z tego cieszy

Syn Johnny'ego Deppa od lat skrupulatnie unika rozgłosu

Całkiem inaczej ma się sytuacja z synem Johnny'ego Deppa, który od początku trzyma się z dala od mediów. Jack Depp niedawno skończył 20 lat i próżno szukać jego prywatnych zdjęć w sieci. Syn aktorów nie chodzi na tzw. ścianki i odmawia zaproszeń na oficjalne gale. Ostatnim zdjęciem, jakie mu zrobiono na czerwonym dywanie, jest to z 2015 roku, gdy przyjechał na pokaz mody Chanel, by wspierać swoją starszą siostrę.

Jack Depp dzieli życie na dwa domy: ten we Francji, gdzie wciąż mieszka jego matka, oraz Stany Zjednoczone, gdzie od wielu lat przebywa Johnny Depp. Aktor kiedyś przyznał, że jego syn jest niebywale utalentowany i to w wielu dziedzinach. 20-latek potrafi grać na kilku instrumentach i kocha muzykę, a oprócz tego świetnie rysuje. Mimo to, Jack Depp nie zdecydował się, by związać się ze środowiskiem artystycznym. Nie poszedł też w aktorskie ślady rodziców i tylko raz pojawił się na wielkim ekranie u boku matki i siostry w filmie "Yoga Hosers".

Jack Depp na pokazie Chanel w 2015 roku
Jack Depp na pokazie Chanel w 2015 roku
Jack Depp na pokazie Chanel w 2015 roku
Źródło: Marc Piasecki/WireImage/Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jun Sato/WireImage/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości