Kirsten Dunst i Jesse Plemons wzięli ślub. Jak się poznali?

Kirsten Dunst i Jesse Plemons
Kirsten Dunst i Jesse Plemons
Źródło: Getty Images
Kirsten Dunst i Jesse Plemons długo zwlekali ze ślubem. Są razem od kilku lat, wychowują dwójkę dzieci i zachowują się jak małżeństwo, jednak formalny związek zawarli całkiem niedawno. Ceremonia utrzymana została w ścisłej tajemnicy, a oficjalne potwierdzenie media otrzymały dopiero teraz.

Kirsten Dunst to aktorka znana z filmów takich jak "Wywiad z wampirem", "Małe kobietki" czy "Maria Antonina". Jej ukochany Jesse Plemons także jest aktorem, co więcej często grywają razem, np. w głośnym filmie "Psie pazury". Okazuje się, że znanej parze udało się ukryć bardzo ważny fakt z życia. Chociaż wydawałoby się, że ciężko będzie wziąć ślub w tajemnicy parze, którą zna cały świat, to im się udało. Kiedy odbyła się ceremonia?

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – ślub

Kirsten Dunst i Jesse Plemons to hollywoodzka para z długim stażem. Są razem od sześciu lat. Przez długi czas żyli, jakby już byli małżeństwem. Razem wychowują dzieci, często też pokazują się razem na ściankach przy okazji najważniejszych imprez w branży filmowej. Jednak nic nie wskazywało na to, że planują sformalizować swój związek. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ostatecznie pojawiła się jednak informacja z oficjalnego źródła, która jednak nadal może być rozczarowująca.

Menedżer Kirsten Dunst potwierdził magazynowi "People", że aktorka poślubiła Jesse'ego Plemonsa. Jednocześnie zaznaczył on, że inne szczegóły dotyczące tajemniczej ceremonii nie zostaną ujawnione. Wiadomo jedynie, że aktorska para pobrała się w pierwszy weekend lipca w luksusowym ośrodku GoldenEye w pobliżu Ocho Rios na Jamajce. Tak podaje portal Page Six.

Para nie pochwaliła się nawet zdjęciami ze ślubu w mediach społecznościowych. Nie pozostaje nic innego, jak śledzić konto na Instagramie Kirsten Dunst w nadziei, że w późniejszym terminie przynajmniej panna młoda pochwali się swoją kreacją.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – historia związku. Jak się poznali?

Kirsten Dunst i Jesse Plemons poznali się na planie 2. sezonu serialu "Fargo", w którym grali parę małżeńską. Zaczęli umawiać się w 2016 roku. Wcześniej aktorka była przez cztery lata w związku z aktorem Garrettem Hedlundem, którego poznała na planie filmu "W drodze" - ekranizacji powieści Jacka Kerouaca. Byli już nawet zaręczeni, ale postanowili ze sobą zerwać.

Nieoficjalne wiadomości o zaręczynach Kirsten Dunst i Jesse'ego Plemonsa obiegły media w styczniu 2017 roku. Podczas Złotych Globów zwrócono uwagę na pierścionek aktorki, który wyglądał na zaręczynowy. Para jednak nadal trzymała swoje życie prywatne w tajemnicy. W międzyczasie wielokrotnie spekulowało się, że są już małżeństwem. Teraz okazuje się, że były to tylko plotki.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons
Kirsten Dunst i Jesse Plemons
Źródło: FilmMagic/Getty Images
czt_elvispremiera_krupinska-zwiazek
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – dzieci

Kirsten Dunst i Jesse Plemons nie tylko ślub utrzymywali w tajemnicy. Udało się im ukrywać przez dłuższy czas ciąże aktorki. Pierwszą ciążą Kirsten Dunst zdecydowała podzielić się za światem, dopiero kiedy zaokrąglony brzuch był już mocno widoczny. Do tego zrobiła to za pośrednictwem lookbooka na jesień-zimę 2018/2019 swojej ulubionej marki Rodarte.

W maju 2019 r. na świat przyszedł pierwszy syn Kirsten Dunst i Jesse’ego Plemonsa. Para nie pokazała jego zdjęć i nie zdradziła też jego imienia. Dopiero po czasie media dowiedziały się, że chłopiec ma na imię Ennis Howard. Informacje o drugiej ciąży Kirsten Dunst również trafiły do mediów w dość nieoczywisty sposób. Aktorka zapozowała do ciążowej okładki "W Magazine". Informacja o tym, że dziecko pojawiło się na świecie, została ogłoszona we wrześniu 2021, cztery miesiące po porodzie. Chłopiec otrzymał imię James Robert

Jesse Plemons z synem
Jesse Plemons z synem
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości