Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami po raz drugi. "Jestem przerażony"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Elle, Popculture, The Tonight Show
Rose Leslie i Kit Harington zostaną rodzicami po raz drugi

Kit Harington to znany hollywoodzki aktor i mąż Rose Leslie, którą poznał na planie "Gry o tron". Ostatnio był gościem w telewizyjnym show Jimmy'ego Fallona. Niespodziewanie ogłosił, że wraz z ukochaną spodziewają się drugiego dziecka.

Kit Harington i Rose Leslie są małżeństwem od 5 lat. Dwa lata temu na świat przyszedł ich syn. Teraz chłopiec przestanie być jedynakiem. Wkrótce na świat przyjdzie jego braciszek lub siostrzyczka.

Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami po raz drugi

Kit Harington był gościem programu Jimmy'ego Fallona. W trakcie wywiadu prowadzący wypytywał go o planowany sequel "Gry o Tron". Ten unikał odpowiedzi na pytania związane z serialem HBO, ale otworzył się w zupełnie innej kwestii. Aktor unika rozmów na tematy prywatne, ale tym razem zrobił wyjątek.

"Jak ma się twój syn?" - zapytał Jimmy Fallon.

Wszystko u niego dobrze. Ma już dwa lata. Wydaje nam się, że może być całkiem bystry. To zaskakujące biorąc pod uwagę, że oboje jesteśmy aktorami. Nie jesteśmy pewni, po kim to odziedziczył [...] Za każdym razem, gdy zrobi coś dobrze, bijemy mu brawo i boimy się, że to popchnie go do aktorstwa. Mówimy: "Wiesz, możliwe, że jesteś na to za mądry, idź ratować świat"

36-letni Brytyjczyk nagle powiedział coś, co było dla prowadzącego zupełnym zaskoczeniem.

Młody przeżyje największy szok swojego życia, gdy dowie się, że wkrótce dostanie brata lub siostrę

Aktor wyjaśnił, że wraz z żoną próbują przygotować syna na moment narodzin dziecka, ale on nie rozumie jeszcze konceptu posiadania rodzeństwa. Gwiazdor sam jest przerażony wizją powiększenia rodziny.

Jestem przerażony. Kiedy oczekujesz pierwszego dziecka, czujesz się jak w siódmym niebie i tańczysz na kwietnej łące przez dziewięć miesięcy, przynajmniej tak to działa w przypadku mężczyzn. Przy kolejnym zdajesz już sobie sprawę z odpowiedzialności i obowiązków, które na tobie spoczywają

Zobacz cały wywiad z Kitem Haringtonem:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Propozycje HBO Max

"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach"Co Za Tydzień"
wideo 2/13

Kit Harington i Rose Leslie - historia miłości

Kit Harington i Rose Leslie poznali się w 2011 roku. Dziewczyna starała się o rolę Ygritte, pierwszej miłości Johna Snow w "Grze o tron". Kit Harington miał już wtedy doświadczenie na planie serialu, gdyż był po pierwszym sezonie. Pomiędzy aktorami zrodziło się uczucie nie tylko na ekranie.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się na przymiarkach kostiumów. Pamiętam, że wróciłem potem do domu i powiedziałem mojemu najlepszemu przyjacielowi: "O Boże, myślę, że znalazłem tę jedyną". 

Kit Harington i Rose Leslie pobrali się 23 czerwca 2018 roku w Rayne Parish Church w Aberdeenshire w Szkocji. Towarzyszyli im przyjaciele z obsady "Gry o tron" m.in. Emilia Clarke, Peter Dinklag, Sophie Turner czy Maisie Williams.

Rose Leslie i Kit Harington
Rose Leslie i Kit Harington w dniu ślubu Rose Leslie i Kit Harington Źródło: Getty Images

We wrześniu 2020 roku Rose Leslie była już w ciąży. Pierworodny syn urodził się w lutym 2021 roku. Jak wyznała w jednym z wywiadów, połączenie kariery aktorskiej z macierzyństwem nie jest dla niej łatwe, ale na szczęście mąż wspiera ją w rodzicielskich obowiązkach.

Z dumą nosił dziecko w nosidełku. Mieliśmy wiele satysfakcjonujących momentów. Kiedy nasz syn zaczynał płakać w środku nocy, to Kit wstawał i zajmował się nim, ponieważ ja musiałam być wcześnie rano na planie

Rose Leslie i Kit Harington z dzieckiem
Rose Leslie i Kit Harington z dzieckiem Rose Leslie i Kit Harington z dzieckiem Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Elle, Popculture, The Tonight Show

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości