Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez. Jaka jest prywatnie ikona muzyki pop?

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Antos jest jedną z najpopularniejszych polskich tancerek, która osiągnęła ogromną karierę poza granicami kraju. Ma na swoim koncie współprace m.in. z Rihanną. Od kilku lat jest członkinią grupy tanecznej Jennifer Lopez. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl wyznaje, jak współpracuje się z JLO. "Niezależnie od tego, co się dzieje, trzeba robić swoje i być profesjonalnym" - stwierdza Klaudia Antos.

Tancerka ma powody do dumy. W swojej karierze występowała u boku zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd. Jednym tchem można wymienić m.in. Honoratę Skarbek, Marylę Rodowicz i Dodę.

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez

Trzeba przyznać, że zdecydowanie największą sławę przyniosła tancerce współpraca z Rihanną i Jennifer Lopez. Klaudia Antos w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiada, jakim szefem jest JLO.

- Pracuje mi się dobrze. Gdyby pracowało mi się źle, to współpraca nie trwałaby już 3 lat. Jest wymagająca, oczywiście, ale ja też dużo od siebie wymagam na co dzień. [Jennifer Lopez - przyp. red.] wie, czego chce. Lubię takie osoby, które mają silny charakter i są pewne siebie, takie twardo stąpające po ziemi. Bo ja też jestem taką osobą - zdradza tancerka.

Jennifer Lopez uchodzi za tytana pracy. Czy to sprawia, że zdarza jej się źle traktować współpracowników?

- Ma do nas ogromny szacunek za to, jak oddajemy się pracy z nią i jak traktujemy ją jako osobę na próbach. Wydaje mi się, że stworzyliśmy już trochę taką małą rodzinę, bo 3 lata to nie jest mało. Dużo fajnych projektów nadchodzi, zarówno w tym roku, jak i w następnym. Mogę też powiedzieć, że coś fajnego będzie się działo w Polsce. Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa z tego, co robię - mówi Klaudia Antos.

Klaudia Antos nie rozmawiała z Jennifer Lopez o Ukrainie

Tancerka wzięła udział w akcji charytatywnej, polegającej na stworzeniu wyjątkowej sesji fotograficznej, w której udział wzięli uchodźcy z Ukrainy oraz gwiazdy. Pieniądze zebrane w ramach aukcji i wernisażu zostały przekazane na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Klaudia Antos w rozmowie z Aleksandrą Głowińską zdradza, że nie zdarzyło jej się rozmawiać o wojnie czy sytuacji w Polsce z Jennifer Lopez.

- Przeważnie w pracy jest tak, że w 100% musisz zachować profesjonalizm. I nieważne, co się dzieje w twoim życiu prywatnym. Na salę, w której się znajdujesz, nie wnosisz rzeczy, które dzieją się poza nią. To jest też ważne, jaką my energię wnosimy. Oczywiście, każdy jest człowiekiem i ma ludzkie odczucia, ale my potem tą energią dzielimy się przed 12 godzin dziennie. Więc każdy stara się uszanować innych i przychodzić z pozytywnym nastawieniem. Niezależnie od tego, co się dzieje, trzeba robić swoje i być profesjonalnym na tyle, ile się da - mówi tancerka.

Całej rozmowy posłuchacie w poniższym wideo.

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Antos - kariera

Klaudia Antos jest polską tancerką i choreografką, która pochodzi spod Krakowa. Zanim rozpoczęła karierę zagraniczną, próbowała swoich sił na rodzimym podwórku. W 2016 roku była uczestniczką emitowanego wówczas na antenie stacji TVN programu tanecznego "You Can Dance - Po prostu tańcz!", w którym zajęła ósme miejsce. Dwa lata później wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by realizować swoje marzenia. I się udało! Klaudia Antos była członkinią grupy tanecznej, która wystąpiła wraz z Jennifer Lopez na Super Bowl Halftime Show.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości