Klaudia El Dursi ma problem z komunią syna. Powiedziano jej, że nie ma szans

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi postanowiła zająć się uroczystością komunijną syna z należytym wyprzedzeniem. Jaś założy białą szatkę dopiero za rok, jednak jego mama napotkała już pierwsze problemy. Dla modelki nie ma jednak sytuacji bez wyjścia. Szybko znalazła alternatywę.

Sezon komunijny trwa w najlepsze, po ulicach przemykają dzieci w białych szatach, z książeczką w ręku, celebrując tak zwany "biały tydzień". Zdaje się jednak, że ten widok jest dużo rzadszy niż jeszcze kilka lat temu. Być może ma to związek z rewolucją, jaką przeżywa obecnie kościół katolicki w Polsce. Rodzimi celebryci, podobnie jak inni rodzice uczniów szkół podstawowych, są mocno podzieleni w tej kwestii. Są jednak tacy, którzy nie wahają się głośno mówić o swoich planach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Klaudia El Dursi ma problem z komunią syna

Kaludia El Dursi ma w tym zakresie nieco bardziej prozaiczny problem. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, jakie obawy dręczą ją w związku z komunią młodszego syna. Białą szatkę Jaś założy dopiero za rok, jednak mama postanowiła rozpocząć przygotowania już teraz. Przyznała, że zwykle robi wszystko na ostatnią chwilę, i tym razem obiecała sobie, że zorganizuje wszystko należycie wcześniej. Okazało się jednak, że znów jest za późno.

"Usłyszałam, że 2024 - nie ma szans" - zdradziła prezenterka.

Właściciele wybranych przez Klaudię El Dursi miejsc informowali, że najbliższy możliwy termin dostępny jest w 2026 roku. Na ten moment rodzina planuje zatem imprezę we własnym ogrodzie.

Młodszy syn Klaudii El Dursi ma już 7 lat. Chłopiec rośnie jak na drożdżach

Gospodyni "Hotelu Paradise" telewizyjną karierę rozpoczynała jako uczestniczka "Top Model". Już na castingu jurorzy wychwalali wyjątkową urodę i sylwetkę Klaudii El Dursi. Gdy oznajmiła, że jest mamą dwóch synów, oceniający nie mogli wyjść z podziwu. Jasia urodziła zaledwie cztery lata wcześniej. Dziś wciąż przyznaje, że jest jej oczkiem w głowie.

"Sto lat dla Mojego Ancymona! Wulkan energii, niekończących się pomysłów (nie zawsze rozsądnych), moja prywatna przytulanka i bodyguard w jednym. Nikt jak on nie doprowadza mnie do furii, ale nikt też mnie tak nie rozczula, mam nadzieję, że taki właśnie pozostanie" - napisała z okazji jego siódmych urodzin.

Fani nie są zgodni co do jego podobnieństwa do rodziców. Pewne jest, że mieszanka takich genów z pewnością otworzy mu w przyszłości drzwi do show-bizowej kariery - jeśli tylko zechce przez nie wejść.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości