Gwiazdy

Historia miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka to gotowy scenariusz na film. Jak się poznali?

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Historią miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka żyła cała Polska. Ona piękna, zdolna aktorka, a on wykwalifikowany, przystojny piłkarz. Wspólnie zbudowali sobie dom w Gdyni z dala od medialnego szumu. Jaka jest historia ich miłości?

Anna Przybylska była ikoną polskiego filmu. Jej pierwszym mężem był tenisista Dominik Zygra. Para jednak po roku rozwiodła się. Już wtedy w jej życiu pojawił się Jarosław Bieniuk. Piłkarz był kolegą Dominika Zygi. Jarosław Bieniuk wspomina te lata z wielkim uśmiechem na twarzy.

"Ogromnie mi się podobała, nie chciałem więc, żeby stała się tylko przygodą. Imponowała mi tym, co robiła zawodowo. Ale dla mnie przez kilka lat była jak owoc zakazany. Żona kolegi. I widziałem, jak patrzy na mnie swoimi dużymi ślepiami i wyobrażałem sobie różne rzeczy" - mówił piłkarz.

Anna Przybylska jednak rozwiodła się z mężem i w krótkim czasie zaczęła randkować z Jarosławem Bieniukiem. Para po półtora roku znajomości została oficjalnie parą i od tamtego czasu byli nierozłączni.

Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama Dorota Wellman opowiedziała o swoim podejściu do sławy i popularności, a także do rozpoznawalności, którą nie ukrywa, że bardzo lubi. - Jeśli ktoś mówi, że nie lubi popularności, to myślę sobie, że troszeczkę oszukuje - mówiła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Dom Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk znaleźli swoje miejsce na ziemi w Gdyni, gdzie urodziła się aktorka. Kupili dom w Gdyni Orłowie. Był on dla gwiazdy najważniejszą jej wartością w życiu. To tam dorastały się jej ukochane dzieci: Oliwia, Szymon i Jan. 

Ani Przybylskiej bardzo zależało na stworzeniu wielkiego, kochającego się, rodzinnego domu. Było to dla niej największym marzeniem, od kiedy jako nastolatka straciła ojca. Jak sama mówiła Anna Przybylska, byli włoską rodziną:

"Jesteśmy krzykliwi, głośni, impulsywni. Potrafię traktować człowieka na śmierć" - powiedziała.

Aktorka odeszła w ukochanym domu w Gdyni, 5 października 2014 roku w wyniku nowotworu trzustki.

Czy Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk byli małżeństwem?

W 2008 roku Anna Przybylska udzieliła wywiadu Krystynie Pytlakowskiej dla magazynu "Viva!", w którym w żartobliwy dla siebie sposób wyznała, że Jarosław Bieniuk jest miłością jej życia.

"Wiem, wiem, mówi się, że (po siedmiu latach związku) to rok kryzysowy. Nas to jednak nie dotyczy. Przecież małżeństwo nie musi cały czas wisieć na sobie, żeby było wiadomo, że tych dwoje się kocha. To nie jest tak, że ja i Jarek krążymy gdzieś po dwóch orbitach, które czasami się stykają. Mamy jedną drogę. I kierunkowskaz jeden" - mówiła Anna Przybylska.

Jarosław Bieniuk tak samo myślał o swojej ukochanej. Jego znajomi potwierdzają, że aktorka była pierwszą dorosłą miłością piłkarza.  

Para doczekała się trójki dzieci, ale nie udało im się wziąć ślubu . Planowali to zrobić, ale nie zdążyli. Mimo to w życiu mówili do siebie mężu i żono.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości