Klaudia El Dursi o reakcji synów na popularność. "Bardzo długo mu się to nie podobało"

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi o rodzinie. Synowie pójdą w jej ślady?
Klaudia El Dursi jest jedną z najbardziej znanych i lubianych osobistości polskiego show-biznesu. Modelka i prowadząca program "Hotel Paradise" każdego dnia budzi zainteresowanie tysięcy osób. Niedawno w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl zdecydowała się na szczere wyznanie. Powiedziała nam, jak naprawdę wygląda życie w jej rodzinie. Zaskoczyła też wyznaniem dotyczącym planów ukochanych synów. Pójdą w jej ślady?

Klaudia El Dursi szerszej publiczności dała się poznać w programie "Top Model". Jury zgodnie przyznało jej Złoty Bilet, dzięki któremu prosto z castingu trafiła do domu modelek. Choć show nie udało się jej wygrać, udział w nim okazał się drabiną do świata gwiazd. Teraz już nie możemy wyobrazić sobie rzeczywistości bez kultowej wypowiedzi "Nazywam się Klaudia El Dursi i witam w 'Hotelu Paradise'".

Klaudia El Dursi o reakcji synów na popularność

Klaudia El Dursi niemal w każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Najbliżsi towarzyszą jej nawet podczas nagrań do "Hotelu Paradise". Jakiś czas temu modelka spotkała się z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, jak osoby z bliskiego otoczenia reagowały na rosnącą popularność prowadzącej rajskie show.

- Myślę, że każdy rok tak naprawdę przynosi nam coś innego, bo moje dzieci są na innym etapie w swoim życiu. I tak jak to wszystko się zaczęło, to Jasiu jeszcze nie chodził do szkoły, to była podstawówka. Dawid chodził do szkoły podstawowej, ale bardzo kameralnej i to bardzo łagodnie przyszło. Nikt ich nie nagabywał. Jasiu bardzo długo nie potrafił zrozumieć, co się dzieje na ulicach. Jak to jest, że on idzie z mamą na spacer, czy jest gdzieś w sklepie, a obcy ludzie przychodzą i robią sobie zdjęcie ze mną. I on bardzo długo buntował się i potrafił stanąć między mną a tymi ludźmi. Mówił: ale to jest moja mama, halo. Więc mu się to bardzo długo nie podobało, bo on po prostu nie rozumiał, co się dzieje. Ja nie wdrażałam go w te sytuacje, nie tłumaczyłam mu, żebym się tam była w telewizji. A Dawidek chodził do tej szkoły podstawowej, szkoły muzycznej, bardzo fajnej szkoły, za którą tęsknię. Dlatego, że teraz już jest w pierwszej liceum i to też jest inny czas. Mimo tego, że w moim życiu nie zmieniło się zbyt wiele, ale dla Dawida zmieniło się bardzo dużo. Jednak liceum, nowe towarzystwo, nowi ludzie i pewnie jest mu nieco ciężej niż w szkole podstawowej. Licealiści są zdecydowanie bardziej... Nie zazdroszczę mu - wyznała.

Synowie Klaudii El Dursi pójdą w jej ślady?

Anna Pawelczyk-Bardyga podczas wywiadu wróciła pamięcią do czasów "Top Model". W tym programie Klaudia El Dursi bowiem wykonała sesję zdjęciową swoim ukochanym, w tym synowi Dawidowi. Fotografie okazały się wyjątkową pamiątką i jednocześnie dowodem na to, że starszy syn modelki świetnie poradził sobie przed obiektywem. Jest szansa, że pójdzie w show-biznesowe ślady mamy? Zobaczcie jak na to pytanie zareagowała Klaudia El Dursi.

- Nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Myślę, że Jasiu rewelacyjnie odnalazłby się na takiej aktorskiej scenie. To jest taki mały czaruś i on po prostu potrafi oczarować każdego. Dawid nigdy nie przejawiał takich predyspozycji ani chęci, ale ostatnio dostał chyba nawet kilka razy taką wiadomość na Instagramie od jakiejś agencji, czy nie chciałby. I ku mojemu zdziwieniu, on był taki żywo zainteresowany. Nigdy nie mów nigdy, ale Dawid kocha muzykę, sam tworzy, komponuje muzykę, gra na instrumentach. I to jest coś, co pochłania mu bardzo dużo czasu i kawał jego serca. Ale bardzo właśnie zdziwiło mnie to, że on był taki zainteresowany. A mama, a ile trzeba mieć wzrostu, żeby być tym modelem? A na czym to by miało polegać? Także nie wiem, co to będzie. Piętnaście lat ma i to w najbliższych latach się okaże - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości