Za nami finał "Hotel Paradise 8". Kto sięgnął po zwycięstwo?

Finał "Hotelu Paradise 8"
Finał "Hotelu Paradise 8"
Źródło: TVN7
Na ten dzień czekali wszyscy fani "Hotelu Paradise 8". Wielki finał popularnego show przyniósł odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Za którą z par opowiedzą się uczestnicy? Kto stanie na Ścieżce Lojalności? Oraz to najważniejsze: kto ostatecznie wygrał ósmy sezon programu? Do walki o złotą kulę stanęli: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej.

Dobiegł końca pełen emocji ósmy sezon "Hotelu Paradise". Tym razem uczestnicy mieli tylko jedną szansę na to, by zbudować relację w raju — zabrakło bowiem powrotów. A to oznaczało, że gdy już ktoś raz przekroczy bramę raju, nigdy więcej nie wróci do willi. Uczestnicy musieli nauczyć się zostawiać przeszłość za plecami. Jak im poszło? Do ścisłego finału zakwalifikowały się dwie dosyć skrajne pary. Adę i Bartka połączyło namiętne uczucie, a Agnieszkę i Jędrka — przyjacielska więź.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia El Dursi o wybuchowej relacji Ady i Bartka. Co zdradziła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ostatnie chwile w "Hotelu Paradise 8"

Do tygodnia finałowego zakwalifikowało się aż pięć par. Ola i Kacper, Emilia i Oskar, Natalia i Michał, Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej stanęli to ostatecznej walki o zwycięstwo.

Jako pierwsi z tej grupy z "Hotelem Paradise" pożegnali się Ola i Kacper. Para została wskazana przez Adę i Bartka, którzy zwyciężyli w złożonych z kilku konkurencji zawodach. Decyzja o eliminacji była podyktowana przede wszystkim niezbyt życzliwym zachowaniem Oli wobec Ady.

Później przyszedł czas na długo wyczekiwany test z wiedzy o partnerze. Najlepiej poradzili sobie z nim Natalia i Michał, a najgorzej — Emi i Oskar.

Tak oto w rozgrywce pozostały trzy pary, które miały zasiąść przed wyeliminowanymi uczestnikami podczas najważniejsze Pandory sezonu. W ogniu pytań znalazła się Agnieszka, której zarzucano nieszczerość i celowe trzymanie Jędrzeja u swego boku tylko po to, by wygrać. Ada musiała natomiast zmierzyć się z opinią uczestników na temat jej zachowania. Wielu z nich sugerowała, że kobieta się nie szanuje, nieustannie wybaczając partnerowi. Najmniejsze zaufanie co do tego, jaką relację stworzyli, wzbudziła Natalia i Michał. To oni musieli pożegnać się z programem przed samym finałem.

To koniec walki o finał. Znaleźli się w nim najmocniejsi, którzy przetrwali liczne konkurencje, relacyjne zawirowania i ogień pytań. Przyszedł czas na chwilę odprężenia. Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej otrzymali niepowtarzalną szansę na to, by wyrwać się z willi i spędzić czas na ulicach Wietnamu. Nie zabrakło zakupów, wspólnego posiłku i kilku przemyśleń. Bartek nie ukrywał, że cieszy się z możliwości dzielenia tego doświadczenia właśnie z Adą.

Wielki finał. Kto wygrał "Hotel Paradise 8"?

W finałowym odcinku przyszedł czas na przygotowania do najważniejszego wieczoru. Uczestnicy otrzymali koperty, które tym razem nie niosły za sobą niemiłej niespodzianki. Każdy otrzymał szansę na... rozmowę z bliskimi! Nie zabrakło wzruszeń i szczerych wyznań. Ta miła chwila była jedynie preludium do niezwykłego wieczoru.

O tym, kto stanie na Ścieżce Lojalności decydują ci, których szansa na finał ominęła. Uczestnicy musieli zdecydować, kto ich zdaniem zasługuje na to, by wygrać. Czy burzliwa, acz pełna namiętności relacja Ady i Bartka, czy być może bezpieczna przyjacielska para, którą stworzyli Agnieszka i Jędrek?

Emocje sięgały zenitu, bowiem walka była niezwykle wyrównana. Za Agnieszką i Jędrzejem stanęli: Emilia, Jessica, Ola, Kacper, Oskar oraz Kasia. Natomiast wsparcia Adzie i Barkowi udzielili: Dominika, Kuba, Luiza, Janek i Ksenia. Pierwsza z par miała zatem jeden głos więcej. O decyzję zostali poproszeni ci, którzy otarli się o finał. Natalia i Michał mogli odmienić losy finału, stawiając na Adę i Bartka. Ostatecznie oboje opowiedzieli się jednak za Agnieszką i Jędrzejem i to oni stanęli na Ścieżce Lojalności! Michał wytłumaczył, że wcześniej obiecał to uczestniczce i dotrzymanie słowa okazało się ważniejsze, niż męska więź łącząca go z Bartkiem.

Finał "Hotel Paradise 8"
Finał "Hotel Paradise 8"
Źródło: TVN7

Tak oto Agnieszka i Jędrzej dzierżyli w rękach złote kule. W trakcie spaceru po Ścieżce Lojalności nie zabrakło silnych emocji, które targały uczestnikami. Przed finałem Agnieszka w rozmowie z Jędrzejem przyznała, że nie rzuci kulą. Podobnego zapewnienia oczekiwała ze strony Jędrzeja. Czy obietnice jednak wystarczyły, by uczestnicy czuli się pewnie? Co zwyciężyło — serce czy rozum, chłodna kalkulacja czy przyjacielska więź?

Okazuje się, że gdy para dotarła na pole 100 tys. złotych, Agnieszka rzuciła kulą! Kobieta zaskoczyła wszystkich zgromadzonych, w tym swojego programowego partnera Jędrzeja.

Finał "Hotel Paradise 8"
Finał "Hotel Paradise 8"
Źródło: TVN7

Czy ta decyzja położyła się cieniem na ich relacji? Tego dowiecie się, czytając wywiady z uczestnikami show na www.cozatydzien.tvn.pl w zakładce "Hotel Paradise".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości