Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię na bogato. Zobacz zdjęcia z pełnego przepychu przyjęcia

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Źródło: x-news
Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise", zorganizowała swojemu synowi Jasiowi prawdziwie królewskie przyjęcie komunijne. Impreza natychmiast przyciągnęła uwagę mediów, które dotarły do zdjęć. Na przyjęciu nie zabrakło efektownych dekoracji oraz mnóstwa atrakcji.

Na TikToku pojawił się filmik dokumentujący ten wyjątkowy dzień, potwierdzający, że komunia syna Klaudii El Dursi była na bogato. Przyjęcie opływało w luksusowe dodatki, w tym imponującą ściankę do zdjęć, okazały tort oraz masę balonów. Klaudia El Dursi zadbała o każdy szczegół, zatrudniając sztab specjalistów, w tym organizatorkę i dekoratorkę, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o rodzinie
Klaudia El Dursi o rodzinie. Synowie pójdą w jej ślady?

Syn Klaudii El Dursi przystąpił do pierwszej komunii świętej

Klaudia zdobyła sławę dzięki "Top Model", gdzie oczarowała jurorów swoją urodą. Jej kariera nie zakończyła się jednak na tym show. Obecnie prowadzi "Hotel Paradise". Celebrytka wykorzystała swoje pięć minut, budując pokaźne grono odbiorców na Instagramie. To właśnie tam dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu zapowiedziała wielkie przyjęcie komunijne dla swojego syna i opowiadała o przygotowaniach.

"Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić" – opowiadała.

Fani celebrytki mieli okazję zobaczyć, czy faktycznie "nie przesadziła", gdy na tiktokowym profilu jednej z wedding plannerek pojawiło się nagranie z organizacji przyjęcia.

"W ubiegłą niedzielę miałam zaszczyt zorganizować komunię dla uroczej Klaudii El Dursi i jej synka Jasia. Cała aranżacja była dokładnie taka, jak sobie wymarzyła Klaudia – dominowały pastelowe barwy z przewagą beżu i karmelu. Atmosfera była niezwykle balonowa, a jedną z atrakcji była imponująca ścianka do zdjęć" – relacjonowała wedding plannerka na TikToku.

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię na bogato

Nie da się ukryć, że przyjęcie komunijne syna Klaudii El Dursi było wyjątkowe. Jaś mógł liczyć na okolicznościową ściankę do zdjęć z beżowo-białymi balonami. Nie zabrakło również imponującego tortu z pamiątkowym napisem "Komunia Święta Jasia" i wielu łakoci — od smakowicie wyglądających tarteletek po słynne francuskie makaroniki.

Przystępujący do pierwszej komunii świętej chłopiec mógł również zrobić sobie zdjęcie na okolicznościowej ściance, która również została podpisana jego imieniem. Organizacją imprezy zajmowali się profesjonaliści — nie mogło więc zabraknąć licznych ozdób, w tym kwiatów czy balonów, które wypełniały przestrzeń. Balony można było dostrzec przy stołach gości. Wszystko oczywiście w dopasowanych do siebie barwach beżu i bieli. Celebrytka zatrudniła też animatora, który zajął czas najmłodszym, a także na budkę z lodami.

Trzeba przyznać, że Klaudia El Dursi wyprawiła synowi naprawdę efektowne przyjęcie komunijne. Zobaczcie, jak wyglądał ten wielki dzień.

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię na bogato
Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię na bogato
Źródło: TikTok/Instagram
Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię
Klaudia El Dursi wyprawiła synowi komunię
Źródło: TikTok/Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości