Klaudia Halejcio kupiła willę za miliony. Zdradziła, skąd miała na to fundusze

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio wyjawiła skąd ma pieniądze na drogą willę
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio zdradziła tajemnicę, która od dłuższego czasu intrygowała internautów. Podczas najnowszego wywiadu wyjawiła, skąd wzięła pieniądze na luksusową willę, której wartość szacowana jest na 9 mln zł. Jej odpowiedź z pewnością wielu zaskoczy.

Klaudia Halejcio jest znana nie tylko jako aktorka i influencerka, ale również jako matka i partnerka. Jakiś czas temu nawiązała romantyczną relację z Oskarem Wojciechowskim. W 2020 r. gwiazda poinformowała, że ona i jej partner spodziewają się dziecka. Ich córka Nel przyszła na świat w 2021 r. Ostatnio aktorka zdradziła, że ona i jej partner zdecydowali się na kolejny etap w ich związku i w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się ich ślubu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia Halejcio o pogodzeniu roli matki i bizneswoman. "Nie wiem, ile tak pociągnę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio zdradziła, skąd miała pieniądze na luksusową willę

Klaudia Halejcio mieszka wraz ze swoim narzeczonym, Oskarem Wojciechowskim, i 2-letnią córką w luksusowej willi, która kosztowała 9 mln zł. O jej rezydencji w mediach zrobiło się głośno, a internauci zastanawiali się, skąd gwiazda miała środki na tak kosztowny zakup. Pytania te aktorka postanowiła rozwiać podczas najnowszego wywiadu z serwisem plotek.pl.

Gwiazda nie ukrywa, że nie zakupiła posiadłości w pojedynkę. Przyznała również, że aby ją sobie na nią pozwolić musiała się wyzbyć swoich innych nieruchomości, jakie były w jej posiadaniu.

"Znalazłam osobę, z którą mogłam się połączyć, z którą mogłam wspólnie kupić ten dom. Sprzedałam swoje mieszkania, na które bardzo długo pracowałam, całe swoje dzieciństwo, włożyłam też swoje oszczędności. Nigdy w życiu ani Oskar, ani ja oddzielnie nie kupilibyśmy takiego domu, bo nawet nas nie byłoby na to stać" - powiedziała.

Ukochany Klaudii Halejcio zdobył jej serce skromnością

Dotychczas Klaudia Halejcio nie była zbytnio skłonna do dzielenia się szczegółami na temat swojego poznania z Oskarem Wojciechowskim. Jakiś czas temu jednak aktorka zdecydowała się złamać tę regułę. Nawet będąc na urlopie w tropikalnym raju, znalazła chwilę, aby na swoim Instagramie odpowiedzieć na pytania fanów ciekawych jej życia.

Do spotkania aktorki i milionera doszło na jednej z imprez, na którą zaprosiła ją Patricia Kazadi. Co warto zauważyć, milioner oczarował Klaudię Halejcio swoją skromnością. Samo spotkanie według gwiazdy miało niemalże mistyczny charakter.

"Wszyscy faceci wystylizowani, szaliczki, itp. i nagle patrzę, jeden w dżinsikach, trampeczkach, w t-shircie chodzi i coś tam ogarnia i tak przykuł moją uwagę Oskar. Światło bijące, aureola nad głową, mówię bang" - zdradziła wyraźnie podekscytowana aktorka.

Przyszły ukochany nie zraził Klaudii Halejcio nawet tym, że pomylił ją z inną znaną aktorką.

"Oskar myślał, że jestem Agnieszką Kaczorowską. Serio" - powiedziała gwiazda.

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio o tym, jak poznała narzeczonego
Klaudia Halejcio
Źródło: Instagram @klaudiahalejcio

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości