Klaudia Halejcio szczerze o finansach. "Od mojego partnera nie dostałam niczego"

Klaudia Halejcio o domowych finansach i bogatym mężu
Klaudia Halejcio o domowych finansach i bogatym mężu
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio odpowiedziała na zarzuty fanów dotyczące wystawnego życia. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że nie żyje na koszt bogatego męża. "Zawsze było mnie na wszystko stać, bo sama na to zarabiałam" - przyznała Klaudia Halejcio.

Życie w blasku fleszy nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie kiedy źródłem twojej pracy są media społecznościowe. Za ich pośrednictwem gwiazdy dzielą się swoją codziennością, co nie zawsze spotyka się z pozytywnym przyjęciem. Przekonała się o tym Klaudia Halejcio, dla której profil na Instagramie stał się platformą nie tylko do rozwoju kariery zawodowej, ale również do pokazywania codzienności.

Klaudia Halejcio o finansach i willi za miliony

Klaudia Halejcio dzieli się z fanami owocami swojej pracy, ale także relacjami z wakacyjnych podróży czy luksusowych przyjęć. Fani wielokrotnie zarzucali celebrytce życie na koszt partnera. Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na oskarżenia. Udzieliła wywiadu dla "Party", w którym wyznała, że komentarze internautów bywają dla niej przykre. Celebrytka przypomniała im, że na swoją karierę pracuje od małego:

"Odkąd związałam się z Oskarem, standard mojego życia niewiele się zmienił. Ludzie zapominają, że pracuję od czwartego roku życia. Zawsze było mnie na wszystko stać, bo sama na to zarabiałam. Każdy wybiera w show-biznesie swoją drogę. Są dziewczyny, które wydają na markowe ciuchy i torebki po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ja nigdy tego nie robiłam. Wszystkie oszczędności inwestowałam m.in. w nieruchomości. Nigdy nie brakowało mi pieniędzy, choć rzeczywiście wcześniej tego nie pokazywałam. Zawsze szłam do przodu, wspinałam się coraz wyżej i wyżej" - powiedziała.

Klaudia Halejcio niejednokrotnie wspominała, że nie pochodzi z bogatego domu i od najmłodszych lat pracowała - również dlatego, by pomóc najbliższym. W rozmowie podkreśliła, że dla niej związek opiera się na partnerstwie. Oboje z mężem są zaradni i potrafią zarabiać pieniądze. Nie ukrywała jednak, że na willę było ich stać dopiero wtedy, kiedy połączyli siły. Nic dziwnego, ich dom wycenia się na ok. 9 milionów złotych.

"Zawsze mieszkałam w pięknych mieszkaniach, które sama sobie kupowałam i remontowałam. Nie mam poczucia, że nagle spłynęło na mnie bogactwo. Od mojego partnera nie dostałam niczego. Dom jest w połowie mój, kredyt też jest wspólny, wkład własny również był taki sam, choć Oskar chciał zapłacić całość" - zdradziła.

Klaudia Halejcio partner. Kim jest Oskar Wojciechowski?

Klaudia Halejcio jest związana z Oscarem Wojciechowskim. Mężczyzna nie podziela miłości partnerki do mediów społecznościowych, choć aktorce czasami udaje się namówić go na wspólne zdjęcie. Oskar Wojciechowski jest właścicielem kilku firm, zawodowo związanym z takimi przedsiębiorstwami, jak: Związek Zwrotów Bankowych, WebHeroes oraz KPI Media.

Klaudia Halejcio w wywiadzie zdradziła, że ma problem z odpowiadaniem na pytania dotyczące partnera.

"Kiedyś zapytałam go: "Oskar, co mam odpowiedzieć, kiedy ludzie pytają mnie, czym się zajmujesz zawodowo?". "Nie mam pojęcia. Powiedz po prostu, że realizuję fajne rzeczy". Oskar prowadzi kilka firm zupełnie ze sobą niepowiązanych, i wciąż ma głowę pełną pomysłów na nowe biznesy. Tak było zawsze. Już jako nastolatek zarabiał swoje pieniądze" - dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości