Klaudia Halejcio płaci swojej mamie za opiekę nad wnuczką. "Nie jestem z bogatego domu"

Klaudia Halejcio płaci mamie za opiekę nad wnuczką
Klaudia Halejcio płaci mamie za opiekę nad wnuczką
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio jest mamą na pełen etat. Aktorka stara się łączyć obowiązki zawodowe z wychowywaniem córki, jednak bez pomocy babci byłoby trudno. W wywiadzie wyznała, czy płaci mamie za opiekę nad dzieckiem. "Ja swoim rodzicom pomagam od dziecka, więc nic się nie zmieniło" - powiedziała.

Klaudia Halejcio jest aktorką, która słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Gwiazda poświęca publikowanym treściom dużo czasu i uwagi. Jej krótkie skecze biją rekordy popularności — niektóre z nich wyświetlone zostały ponad milion razy! Jednocześnie aktorka realizuje się zawodowo, co przy wychowywaniu dziecka nie jest łatwe. Klaudia Halejcio jest mamą niespełna rocznej Neli. W rozmowie z serwisem pomponik.pl celebrytka opowiedziała o tym, jak radzi sobie z codziennymi obowiązkami. Okazało się, że pomoc babci jest niezbędna. Czy Klaudia Halejcio płaci mamie za pomoc?

Klaudia Halejcio o zatrudnieniu mamy

Aktorka niedawno wróciła z wakacji na Seszelach, gdzie wyjechała wraz z partnerem. Rodzice mogą sobie na to pozwolić dzięki pomocy babci. Celebrytka woli poprosić mamę niż skorzystać z usług niani. A pomoc babci jest niezbędna — jak wyznała aktorka, nawet jeśli nagrywa wideo w domu, ktoś musi opiekować się córką. Wychowywanie dziecka to praca na pełen etat. Jak sobie z tym radzi mama Klaudii Halejcio?

"Bycie mamą to jest pracą na full etat (...) Moja mama zrezygnowała z pracy, żeby nam pomagać. Jest do naszej dyspozycji, jak ja muszę iść do pracy, to ona przychodzi (...) Zostawiła całą swoją pracę, żeby poświęcić się Nelusi" - powiedziała w rozmowie z serwisem pomponik.pl.

Redaktor zapytał aktorkę wprost — czy skoro babcia rzuciła pracę, by być na każde wezwanie córki, Klaudia Halejcio jej za to płaci. Celebrytka nie odpowiedziała jednoznacznie. Dopytywana dodała, że od małego pomaga rodzicom finansowo. Podobnie czyni jej siostra.

"Ja nigdy tego nie ukrywałam. Ja swoim rodzicom pomagam od dziecka, więc nic się nie zmieniło. Ja nie jestem z bogatego domu... To był pomysł moich rodziców, żeby zasilić domowy budżet, dlatego zawsze im pomagałam" - odpowiedziała.

URBANSKA_CORKA
Natasza Urbańska o podziale obowiązków z mężem. "On świetnie się odnajduje"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podziale obowiązków w jej domu. Aktorka, która jest bardzo zapracowana, zapewniła, że częścią z nich dzieli się ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem. Reżyser odrabia z ich córką lekcje, a czasem nawet poda zupę dla całej rodziny. - To się zmieniło na przestrzeni czasu - zapewniła.

Kim jest partner Klaudii Halejcio - Oscar Wojciechowski?

Partnerem Klaudii Halejcio jest Oscar Wojciechowski. Mężczyzna ma ok. 30 lat i rzadko pojawia się w mediach społecznościowych. Nie jest związany z show-biznesem. Partner Klaudii Halejcio jest biznesmenem, właścicielem kilku firm. Tak pisze o sobie na jednej ze stron internetowych:

"Można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek".

Oscar Wojciechowski jest zawodowo związany z takimi firmami, jak: Związek Zwrotów Bankowych, WebHeroes oraz KPI Media.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości