"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr — kim jest uczestnik nowej edycji?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr

Piotr to uczestnik nowego siódmego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Do programu zgłosił się, bo mimo tego, że był w wielu związkach, wciąż nie mógł znaleźć kogoś na stałe. Eksperci dopasowali do niego Dorotę. Co o nim wiemy?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku znamy pary dopasowane przez ekspertów. Pierwszą byli Agnieszka i Kamil. Druga para to Dorota i Piotr. Co wiemy o nowym uczestniku programu?

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest?

Piotr ma 34 lata i pochodzi ze Zduńskiej Woli. Pracuje w lokalnej firmie handlowo-usługowej jako specjalista od logistyki. Choć na co dzień pracuje w biurze, to jego największą pasją jest muzyka. Gra na kilku instrumentach i komponuje swoje utwory. Ma też pokaźną kolekcję płyt.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - związki

34-latek przyznaje, że nie ma szczęścia w miłości. Ma za sobą kilka nieudanych związków. Jego ostatnią partnerką była samotna matka. Chciał zaopiekować się jej dzieckiem, ale musieli się rozstać z powodu różnicy charakterów. Mężczyźnie najbardziej brakuje w życiu poczucia, że dzieli je z kimś bliskim.

Piotr swoje mieszkanie przyszykował specjalnie z myślą o przyszłej rodzinie. Ma ono trzy pokoje, a jeden przeznaczony jest dla dziecka, które bardzo chciałby mieć.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Dorotą

Eksperci dopasowali do Piotra Dorotę z Lublina. Jest ona pięć lat młodsza od męża i nigdy nie była w związku. Uroczystość zaślubin odbyła się na dziedzińcu zamku w Ogrodzieńcu. Piotrowi od razu Dorota bardzo się spodobała.

"Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to w zasadzie nie ma, o czym mówić, bo wszyscy widzieliśmy. Moja żona jest piękna, jak słoneczna wiosna" - stwierdził po ślubie.

Dziewczyna podczas ślubu także wyglądała na zadowoloną z decyzji ekspertów. Czy Dorota i Piotr stworzą udany związek? Zobaczymy w następnych odcinkach programu.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Piotr prowadzi konto na Instagramie. Jego nick to o @piotrstagram. Z fanami dzieli się swoimi pasjami. Widać, że interesuje się muzyką i piłką nożną, lubi spędzać czas ze znajomymi i grać w gry komputerowe. Miał też uroczego kotka, którego niedawno pożegnał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości