Klaudia Halejcio świętuje 1. urodziny córki. Opublikowała zdjęcia z porodówki

Klaudia Halejcio świętuje urodziny córki
Klaudia Halejcio świętuje urodziny córki
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio opublikowała intymne materiały z pierwszych dni po porodzie. Wszystko po to, by uczcić urodziny swojej córki Nel. Niedawno Klaudia Halejcio wręczyła jej wyjątkowy prezent.

Klaudia Halejcio to aktorka, ale przede wszystkim - influencerka. Jej kontro na Instagramie obserwuje przeszło 630 tys. internautów. A jest co podziwiać! Klaudia Halejcio z ogromną pieczołowitością przygotowuje treści, które publikuje. Znajdują się tam zabawne filmy, ale także liczne fotografie, na których internauci mogą podziwiać wnętrza willi wartej kilka milionów. Klaudia Halejcio nie ma problemu z pokazywaniem swojej córki Nel, którą śmiało można nazywać małą influencerką.

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z porodówki

Początek czerwca to ważny czas w domu Klaudii Halejcio. 2. dnia miesiąca jej córka obchodzi urodziny. Z tej okazji aktorka pokazała dotychczas niepublikowane zdjęcia i filmy przedstawiające pierwsze chwile życia Nel. Intymne materiały wzruszyły fanów, którzy ochoczo składali życzenia.

"Rok temu o tej porze. 02.06 Nel. Dziś mija dokładnie rok od kiedy jesteś już z nami. To pierwsze 365 dni bycia dumną mamą, pierwsze 52 tygodnie naszego pięknego życia" - napisała Klaudia Halejcio.

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Klaudia Halejcio kupiła córce samochód

Aktorka nie próżnuje. Wyprawiła córce urodziny i zorganizowała specjalną sesję zdjęciową. Niespełna roczna Nel pozowała w aucie otoczonym przepięknymi różowymi kwiatami. Natomiast w dniu urodzin był tort, bańki mydlane puszczane przez partnera Klaudii Halejcio oraz balony. Wszystko trzeba było uwiecznić, by później zrelacjonować wydarzenia dla głodnych wrażeń widzów.

Mała influencerka nie mogła dostać byle jakiego prezentu. Klaudia Halejcio zdradzila internautom, że Nel ma już swój pierwszy samochód. Córka celebrytki nie może jeździć byle czym, to też rodzice sprawili jej miniaturkę luksusowego Mercedesa GLC Coupé. Klaudia Halejcio postawiła na ten model, ponieważ jest małą wersją... auta, które sama posiada. Jednak zanim Nel zasiądzie za kierownicą wartego ok. 200 tys. złotych samochodu, musi się zadowolić jego miniaturą wersją, która mogła kosztować nawet ok. 1500 zł.

Kim jest partner Klaudii Halejcio - Oscar Wojciechowski?

Partnerem Klaudii Halejcio jest Oscar Wojciechowski. Mężczyzna ma ok. 30 lat i rzadko pojawia się w mediach społecznościowych. Nie jest związany z show-biznesem. Partner Klaudii Halejcio jest biznesmenem, właścicielem kilku firm. Tak pisze o sobie na jednej ze stron internetowych:

"Można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek"..

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @klaudiahalejcio

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości