Grzegorz z "HP" o reakcji Jaya i Elizy. "Dla mnie to był brak szacunku"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Laura i Grzegorz, "Hotel Paradise 5"

Grzegorz Bartoszek w szczerym wywiadzie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o emocjach, które towarzyszyły mu podczas ostatnich chwil w programie. Zachowanie Jaya i Elizy zaskoczyło niemal wszystkich widzów, internautów i samych uczestników. Co na temat ich reakcji uważa Grzegorz?

Decyzją Grzegorza i Laury to właśnie Eliza i Jay musieli opuścić "Hotel Paradise". Motywowali to tym, że mieli ze sobą gorszą relację i musieli dokonać jakiegoś wyboru. Niestety, to tłumaczenie nie spodobało się wyeliminowanym i zarzucali pozostałym brak demokracji, dążenie na ślepo do finału i odebranie im szansy na wygraną.

Grzegorz z "HP" o reakcji Jaya i Elizy 

Grzegorz w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl wyznał, że trudno go wyprowadzić z równowagi jednak poczuł się zraniony reakcją Jaya i Elizy.

- Dla mnie to było bardzo przykre. Jestem nad wyraz spokojnym człowiekiem i nie mieszam się w jakieś sprawy. Pokazywałem, że nie knuję i nie wtrącam się w intrygi innych, mimo że z perspektywy czasu myślę, że byłbym bardziej aktywny. No i zrobiło mi się przykro. Ktoś może mi zarzucać, że jako sportowiec wyrzuciłem najmocniejszą parę. Ale tak jest w sporcie, że eliminuje się takich przeciwników. Ale nie chodziło mi o to. Jako sportowiec wiem, że każdą porażkę przyjmuje się z klasą i dla mnie to był brak szacunku co do nas. Mieliśmy do podjęcia decyzję, zrobiliśmy to i powinno się ją szanować. Gdybym to był ja, to po prostu bym się spakował, podziękował wszystkim za pobyt i pojechał dalej w Panamę, a potem do domu - powiedział Grzegorz. 

Grzesiek z "HP" o reakcji Jaya i Elizy na wiadomość o eliminacji
Grzesiek z "HP" o reakcji Jaya i Elizy na wiadomość o eliminacji cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise" - kto wygrał? 

"Hotel Paradise" przez kilka miesięcy systematycznie gromadził przed ekranami miliony widzów. Finałowe pary okazały się wielkim zaskoczeniem, ponieważ wśród nich nie było od początku typowanych na wygraną - Elizy i Jaya. Uczestnicy głosowali między Grzegorzem i Laurą a Sevagiem i Wiktorią. 

Którą parę wybiorą pozostali uczestnicy i czy rzucą kulą? Dowiemy się już dziś wieczorem?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości