Gwiazdy "Big Brothera" na wspólnym zdjęciu. Jak się zmienili Klaudiusz, Gulczas i Alicja?

 Klaudiusz Ševković z pierwszej edycji "Big Brothera"
Klaudiusz Ševković z pierwszej edycji "Big Brothera"
Źródło: MWMEDIA
Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera" Klaudiusz Ševković, Piotr Gulczyński i Alicja Walczak spotkali się po 21 latach i postanowili pochwalić się wspólnym zdjęciem. Jak się zmienili i co robią obecnie?

Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudiusz Ševković znaleźli się w szczęśliwej piętnastce osób, które jako pierwsze zamieszkały w Domu Wielkiego Brata. Chociaż nie wygrali programu, to zdobyli wielką popularność. Uczestnicy spotkali się po 21 latach, co uwiecznili na wspólnej fotografii. Jak się zmienili?

Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera"

Od pierwszej polskiej edycji programu "Big Brother" minęły już ponad dwie dekady. Reality show nadawane przez TVN gromadziło przed telewizorami miliony widzów. Premierową edycję programu poprowadzili Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow. Uczestnicy zapisali się na stałe w pamięci widzów, choć ostatni odcinek wyemitowano w 2001 roku.

Pierwszą edycję "Big Brothera" wygrał Janusz Dzięcioł - komendant straży miejskiej w Świeciu. Był on także społecznym kuratorem sądowym oraz współpracownikiem Stowarzyszenia Przeciwko Uzależnieniom Dzieci i Młodzieży w Świeciu. Niestety Janusz Dzięcioł w 2019 roku zginął w wypadku samochodowym. Miał 65 lat.

Wśród widzów wielką popularnością cieszyli się także Manuela Michalak, Małgorzata Maier, Piotr Lato, Sebastian Florek, Klaudiusz Ševković, Piotr Gulczyński, czyli słynny Gulczas czy Alicja Walczak.

Gulczas i Mauela z "Big Brothera" obecnie.
Gulczas i Mauela z "Big Brothera" obecnie.
Źródło: MWMEDIA
Bartek Jędrzejak szczerze o depresji
Bartek Jędrzejak powiedział o depresji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudiusz, Gulczas i Alicja z pierwszej edycji "Big Brothera" - jak się zmienili, co robią?

Słynny Gulczas po "Big Brotherze" wydał książkę "Tajemnice domu w Sękocinie", w której opisał szczegóły nieznane z programu. Zawodowo zajmuje się reklamą. Klaudiusz Ševković zaś zaraz po zakończeniu programu zaczął prowadzić programy kulinarne oraz telezakupy Mango. Dzisiaj zawodowo zajmuje się golfem i jest dyrektorem Silesia Business & Life Golf Cup. Na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z pracy. Ostatnio odwiedzili go przyjaciele z show. Na jego profilu można zobaczyć fotografię z Gulczasem i Alicją Walczak.

"Ta przygoda nigdy się nie skończy" - napisał na swoim Instagramie Klaudiusz Ševković.

Według fanów bohaterowie "Big Brothera" nic się nie zmienili. Oceńcie sami!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości