Dawid Podsiadło zaliczył wpadkę na koncercie. Nagranie hitem sieci

Dawid Podsiadło zaliczył wpadkę na koncercie
Dawid Podsiadło zaliczył wpadkę na koncercie
Źródło: MWMEDIA
Dawid Podsiadło zaliczył niewinną wpadkę na swoim koncercie. Śpiewając jeden ze swoich kultowych już utworów - "Matylda" - w środku piosenki zapomniał tekstu! Na szczęście fani i pozostali muzycy ruszyli mu z pomocą i wspólnymi siłami dośpiewali piosenkę do końca. Nagranie szybko stało się hitem sieci.

Dawid Podsiadło zyskał sporą popularność po tym, jak wygrał 2. edycję programu "X Factor" pod opieką Tatiany Okupnik. Po wygranej muzyk nie osiadł na laurach i już rok później na rynku pojawiła się jego pierwsza solowa płyta "Comfort and Happiness", która szybko trafiła na pierwsze miejsce polskiej listy sprzedaży.

Dawid Podsiadło zaliczył wpadkę na koncercie

Teraz Dawid Podsiadło wydał już trzy autorskie albumy, a jego piosenki takie jak m.in. "Matylda", "Małomiasteczkowy", "Pastempomat", "Nie ma Fal" czy "Nie Kłami" szybko trafiały na pierwsze miejsca list przebojów.

Muzyk stale koncertuje. Ostatnio w sobotę 18 czerwca Dawid Podsiadło występował na stadionie we Wrocławiu. Bilety na koncert zniknęły w mgnieniu oka, a fani wraz ze swoim idolem śpiewali jego utwory. Jak się okazało, pomogli mu również w jednej niezręcznej sytuacji.

Zobacz wideo:

Fryderyki 2022. Artyści o swoim zwycięstwie
Źródło: Co Za Tydzień

Dawid Podsiadło pomylił tekst w piosence

Podczas sobotniego koncertu Dawid Podsiadło zaliczył małą wpadkę. Śpiewając utwór "Matylda" w środku piosenki zapomniał tekstu. Całe zajście uchwyciły kamery wiernych fanów, którzy wrzucili wideo do sieci. Oczywiście po chwili muzyk przypomniał sobie słowa piosenki z małą pomocą publiczności i chórków.

Wpadka muzyka spotkała się z dużym wyrozumieniem publiczności. Część fanów nagrało ten fragment i wrzuciło do sieci.

"Nic się nie stało Dawid", "Nie takim się zdarzało", "On nawet jak zapomni tekstu, to jest słodki", "Nadal cudowny", "Piękna amnezja", "Ale fani jak zawsze niezawodni" - pisali internauci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości