Trzeci ślub Kourtney Kardashian. Stylizacje mogą niektórych zaskoczyć

Kourtney Kardashian i Travis Barker mieli trzy ceremonie ślubne
Kourtney Kardashian i Travis Barker mieli trzy ceremonie ślubne
Źródło: Getty Images
Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli aż trzy śluby? Prawda jest taka, że zakochani po raz pierwszy ślubowali sobie miłość w Las Vegas, jednak w świetle prawa nie zostali małżeństwem. Wzięli więc prawdziwy ślub w urzędzie stanu cywilnego. Celebryci doczekali się też trzeciej uroczystości. Zaprezentowali się tam w naprawdę oryginalnych strojach.

Kourtney Kardashian i Travis Barker przyjaźnili się na długo przed tym, jak stali się rozpoznawalni. Travis to perkusista, z poprzedniego związku ma dwójkę dzieci, z którymi siostra Kim Kardashian świetnie się dogaduje. Ślub zakochanych był tajemnicą dla mediów. Teraz małżonkowie sami chętnie publikują swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Pod koniec artykułu zobaczycie, jak wyglądali na wszystkich uroczystościach.

Gdzie odbyły się śluby Kourtney Kardashian i Travisa Barkera?

Pierwszy (fikcyjny) ślub odbył się w słynnej kaplicy w Las Vegas. Kourtney Kardashian powiadomiła o tym 6 kwietnia 2022. Modelka i jej ukochany podjęli wtedy spontaniczną decyzję.  Fikcyjnego ślubu udzielał im sobowtór Elvisa Presleya.

"Dawno, dawno temu, w dalekim kraju (Las Vegas), o drugiej w nocy, po wspaniałej nocy i odrobinie tequili, królowa i jej przystojny król udali się do jedynej otwartej kaplicy z Elvisem i wzięli ślub (bez licencji). Praktyka czyni mistrza" - napisała Kourtney Kardashian na Instagramie.

Miesiąc później udali się do urzędu stanu cywilnego i tam oficjalnie zostali mężem i żoną. Na pamiątkę zrobili sobie zdjęcie z babcią Kourtney i ojcem Travisa.

Trzeci ślub to zwieńczenie dwóch poprzednich. Tym razem młode małżeństwo złożyło przysięgę w Portofino. Towarzyszyła im cała rodzina i przyjaciele. Panna młoda miała na sobie dwie kolejne kreacje.

HYZY_SLUB
Maja Hyży o ślubie

Kourtney Kardashian na ślubie w czarnej mini z wizerunkiem Matki Boskiej

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Kourtney Kardashian zaszalała ze ślubnymi kreacjami. Połączyła tradycyjne elementy stroju panny młodej z odważnymi krojami. Na drugiej i trzeciej uroczystości miała na sobie welon, ale w trzech odsłonach. Na ślubie cywilnym nosiła biały i krótki, na kolejnym znowu krótki, ale już w czarnym kolorze, a na ostatnich zdjęciach prezentuje ciągnący się po ziemi welon z wizerunkiem Matki Boskiej.

Za każdym razem miała na sobie sukienkę mini. Na czarnej znów znalazł się portret świętej osoby. Spójrzcie na wszystkie stylizacje celebrytki.

Poniżej zdjęcie z Las Vegas. Celebryci wybrali rockowe stylizacje.

Tak zakochani prezentowali się w drodze do urzędu stanu cywilnego w Anacapa.

To kolejna stylizacja Kourtney Kardashian.

A to najnowsze zdjęcia i najbardziej efektowna kreacja celebrytki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości