Niepokojące wieści o królowej. Jej zdrowie również ucierpiało. "Jest zdruzgotana i wyczerpana"

Karol III i królowa Camilla
Karol III i królowa Camilla
Źródło: Getty Images
Królowa Camilla stanęła w obliczu prawdziwego wyzwania. Karol III zmaga się z nowotworem, więc ukochana żona stara się pomóc mu w reprezentowaniu monarchii. Królowa robi wszystko, co w jej mocy, aby nie zawieść poddanych, jednak jej zdrowie również na tym cierpi. Najnowsze wieści o żonie króla są niepokojące.

W brytyjskiej rodzinie królewskiej w tym roku problemy zdecydowanie się nawarstwiły. Nieustający konflikt księcia Williama i Harry'ego, operacja księżnej Kate i problemy zdrowotne Karola III nadszarpnęły wizerunek brytyjskiej monarchii. Król skupia się na rekonwalescencji, a żona i starszy syn są teraz na pierwszym planie jeśli chodzi o reprezentowanie królestwa.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Jacy rodzice, takie dzieci? 15. Zuzanna Bernat o hejcie, aktorstwie i relacji z mamą Beatą Kawką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Niepokojące wieści o królowej Camilli

Karol III po operacji i wykryciu u niego nowotworu musi się oszczędzać. Władca mimo braku sił postanowił nie rezygnować z wszystkich aktywności i co jakiś czas pokazuje się publicznie. Król spotyka się z urzędnikami oraz przemawia do ludu. Jednak przyjmuje gości w Pałacu Buckingham, bo nie może sobie pozwolić na podróże. Mimo jego szczerych chęci to jego żona i syn robią teraz najwięcej dla monarchii. Dźwigają na barkach ogromną odpowiedzialność.

Jakiś czas temu książę William i królowa Camilla reprezentowali króla podczas Dnia Wspólnoty Narodów. Ukochana Karola III prezentowała się elegancko, ale 76-latka wyglądała na wyraźnie wyczerpaną i zmęczoną, co potwierdziło źródło z królewskiego dworu w rozmowie z serwisem "Daily Beast".

"Jest całkowicie zdruzgotana i wyczerpana sytuacją, jaka dotyka rodzinę w ostatnich miesiącach. Ale czuje się dumna, że może wspierać króla" - wyjawił informator.

Oficjalne konto rodziny królewskiej na Instagramie pęka w szwach od nowych zdjęć królowej. Koronowana głowa ma napięty grafik. Tym razem złożyła gratulacje dla mieszkańców Douglas na Wyspie Man. Wizyta królowej upamiętnia przyznanie temu miejscu statusu miasta w ramach obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej w 2022 roku.

Królowa Camilla otrzymała lalkę Barbie ze swoją podobizną

Niedawno królowa Camilla otrzymała wyjątkowy prezent. Lalkę Barbie ze swoją podobizną miała Elżbieta II. Otrzymali ją również książę William i księżna Kate. Dla królowej to duże wyróżnienie. Mały gest sprawił, że wizerunek żony Karola III się umocnił. Królowa Camilla jest traktowana z szacunkiem przez poddanych. To ona teraz reprezentuje monarchię na zewnątrz.

Jak informuje "Daily Mirror" projekt lalki został wcześniej skonsultowany z doradcami królowej.

"Rozmawialiśmy najpierw z jej biurem, aby sprawdzić, czy jest zadowolona z tego pomysłu i pracowaliśmy z jej zespołem nad tym, co chciałaby, aby lalka miała na sobie" — ujawniła Sarah Allen, menedżer ds. PR w brytyjskim oddziale firmy Mattel.

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się relacja wideo z wręczenia królowej lalki. Internauci uważają, że Barbie wcale nie przypomina ukochanej władcy Wielkiej Brytanii.

"Ta lalka zupełnie nie reprezentuje rzeczywistości!"; "Szczerze mówiąc, lalka wygląda o wiele lepiej..." - ocenili użytkownicy Instagrama.

Królowa Camilla również zwróciła uwagę na wygląd lalki.

"Odjęliście mi około 50 lat życia — wszyscy powinniśmy mieć Barbie" - zażartowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości