Książę William ma nieślubne dziecko z Rose Hanbury? "Wkrótce poznamy prawdę"

Książę William i Rose Hanbury
Książę William i Rose Hanbury
Źródło: Getty Images
Książę William od lat jest łączony z Rose Hanbury, która była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate. Obie panie zerwały ze sobą kontakty po tym, jak media zaczęły się rozpisywać o rzekomym romansie następcy tronu i arystokratki. Według plotek owocem pozamałżeńskiej zdrady księcia ma być najmłodsza córka Rose Hanbury. W sprawie wypowiedziała się królewska ekspertka, która nie ma wątpliwości, że niedługo zostaną przeprowadzone testy DNA.

W ostatnim czasie oczy całego świata są skupione na tajemniczym zniknięciu księżnej Kate, a internauci co chwila snują nowe teorie na ten temat. Przez tę sytuację na nowo odżył głośny skandal z udziałem księcia Williama, który wybuchł wiele lat wcześniej. Chodzi o jego rzekomy romans z byłą przyjaciółką Kate Middleton, Rose Hanbury. Obie panie były kiedyś nierozłączne, jednak niedługo po tym, jak brytyjska prasa zaczęła pisać o rzekomych zdradach następcy tronu, księżna Kate całkowicie zerwała kontakt z koleżanką.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Książę William ma nieślubne dziecko z Rose Hanbury?

Niedawno Rose Hanbury znów powróciła na salony za sprawą swojego męża markiza Davida Cholmondeleya, który został doradcą Karola III. Internauci powiązali to z nagłym zniknięciem księżnej Kate i zaczęli snuć domysły, że jej była przyjaciółka i książę William być może znów mają romans. W związku z tym na tapet powrócił ponownie temat córki Rose Hanbury, która ma być nieślubnym dzieckiem następcy tronu. Warto bowiem zaznaczyć, że gdy dziewczynka przyszła na świat, dużo mówiło się o tym, że markiza i David Cholmondeley przechodzą poważny kryzys. Zbiegło się to w czasie z plotkami o romansie.

Teraz w sprawie wypowiedziała się królewska ekspertka, która podkreśliła, że w obliczu narastającego napięcia i kolejnych plotek, najprawdopodobniej dojdzie do badań DNA córki Rose Hanbury. Autorka książek "Elżbieta II. Niezwykła królowa" czy "Windsorowie. Celebryci, nudziarze, skandaliści" podkreśliła jednak, że na taki krok mimo wszystko nie zdecydują się sami członkowie monarchii.

"Jeżeli chodzi o plotki dotyczące najmłodszej pociechy Rose Hanbury, to podejrzewam, że wkrótce poznamy prawdę. Z całą pewnością Pałac nie zniży się do przeprowadzenia badań DNA, ale z pewnością, tak jak to było w przypadku Harry'ego i plotek o jego nieślubnym pochodzeniu, znajdzie się ktoś, kto zdobędzie odpowiedni materiał i wykona stosowne badania. A przecież do jego wykonania wystarczy włos dziecka i jego domniemanego ojca" - zauważyła Iwona Kienzler w rozmowie z Plotkiem.

Rose Hanbury zabrała głos w sprawie rzekomego romansu z księciem Williamem

Ekspertka zauważyła, że sprawa Rose Hanbury często jest porównywana z romansem Karola III i Camilli Parker Bowles. W rzeczywistości jednak oba przypadki nie mają za wiele ze sobą wspólnego. Król i królowa od zawsze bowiem mielczeli na temat łączącego ich w przeszłości uczucia. Książę William natomiast lata temu wygłosił oświadczenie i zapewniał, że nic nie łączy go z przyjaciółką Kate Middleton. Niedawno również prawnicy samej Rose Hanbury zabrali głos w sprawie.

"Jak wiadomo, ostatnio prawnicy Hanbury zabrali głos w sprawie rzekomego romansu, dementując wszelkie pogłoski o negatywnym wpływie Rose na relacje książęcej pary. A przypominam, że Camilla, do której markiza jest bezustannie porównywana, nigdy nie wypowiadała się w sprawie swojego związku z księciem Karolem, ani sama, ani przez prawników. Poza tym, pomimo wysiłków wielu osób, nie natrafiono nawet na dowód intymnego związku między Williamem a Hanbury" - podkreśliła kobieta.

Prawnicy Rose Hanbury w jej imieniu skomentowali zamieszanie z księciem Williamem, i jak donosi "Business Insider", całkowicie zdementowali krążące doniesienia.

Plotki są całkowicie fałszywe
- miała przekazać reprezentantka Rose Hanbury mediom.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości