Davina Reeves Ciara wystąpi w nowym programie TTV. Z miłości do męża zamieniła niemal całe życie

Davina Reeves Ciara
Davina Reeves Ciara
Źródło: MWMEDIA
Już 24 marca na antenie TTV pojawi się nowy program "Back to school. Prawdziwy egzamin". Jedną z uczestniczek, które znów zasiądą w szkolnych ławach jest Davina Reeves-Ciara - aktorka i modelka o międzynarodowych korzeniach. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, ale dla miłości zdecydowała się na przeprowadzkę do Polski. Co jeszcze o niej wiemy?

Co roku ponad pół miliona uczniów kończy szkołę podstawową i pisze egzamin ósmoklasisty. To ich pierwszy ważny sprawdzian wiedzy w życiu. A jak poradziliby sobie z nim…dorośli? Przekonamy się o tym w najnowszym programie telewizji TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin".

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

Kim jest Davina Reeves Ciara z "Back to school. Prawdziwy egzamin"?

Davina Reeves-Ciara to amerykańska modelka i aktorka o międzynarodowych korzeniach - posiada również niemieckie i nigeryjskie pochodzenie. Karierę w modelingu zaczęła jako nastolatka. W 2010 roku została miss Nowego Jorku. Jednak presja utrzymania szczupłej sylwetki doprowadziła ją do zaburzeń odżywiania. W tym trudnym okresie poznała swojego przyszłego męża - Ireneusza, który jest kucharzem terapeutycznym. Pomimo różnicy wieku wynoszącej 17 lat, para zdecydowała się na wspólne życie.

W 2012 roku przenieśli się do Polski. Tu prowadzą warsztaty żywienia terapeutycznego i wychowują czwórkę dzieci w poniemieckiej posiadłości koło Wałbrzycha. W Polsce Davina Reeves-Ciara kontynuuje również karierę aktorską. Wystąpiła w kilku filmach, takich jak "Pan T.", "Jak najdalej stąd" i "Słaba płeć". Jej największym jej sukcesem jest jednak rola w serialu "Żmijowisko", opartym na powieści Wojciecha Chmielarza. Davina Reeves-Ciara cieszy się obecnie popularnością w naszym kraju i w wywiadach podkreśla, że nie żałuje decyzji o przeprowadzce.

Davina Reeves Ciara – Instagram

Davina Reeves Ciara prowadzi konto na Instagramie, gdzie chwali się zawodową działalnością, a także nagrywa zabawne filmiki ze swoimi dziećmi w rolach głównych. Na jej koncie można znaleźć wiele inspiracji, jak zadbać o swoje życie duchowe. Jej nick to @davina.reeves.ciara.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – uczestnicy

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to połączenie reality show i eksperymentu społecznego. Grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kto wystąpi? Oto lista uczestników:

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Back to school. Prawdziwy egzamin" będzie można oglądać od 24 marca. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 16:00, na rozgrzewkę przed nowym tygodniem w szkole.

"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości