Królowa Camilla przyjaźni się z rzekomą kochaną księcia Williama? Królewski ekspert wskazał, co je połączyło

Rose Hanbury, królowa Camilla
Rose Hanbury, królowa Camilla
Źródło: Getty Images
Rose Hanbury, domniemana kochanka księcia Williama, ponownie znalazła się w centrum uwagi. Tym razem markiza Cholmondeley została sfotografowana w towarzystwie królowej Camilli podczas wesołej rozmowy na wyścigach konnych, co wzbudziło spore zainteresowanie mediów i nowe spekulacje. Ekspert od royalsów wypowiedział się na temat tej znajomości w serwisie Daily Mail. Wskazał na podobieństwo, które mogło połączyć obie panie.

Plotki o romansie księcia Williama i Rose Hanbury przewijają się w mediach od kilku lat. Pomimo braku potwierdzenia tych doniesień temat ten regularnie powraca. Media uciszyły nieco fatalne informacje o stanie zdrowia księżnej Kate. Przez krótką chwilę żona Davida Cholmondeleya miała możliwość swobodniejszego kontaktu z członkami rodziny królewskiej bez niepotrzebnych podejrzeń. Ostatnio została jednak przyłapana z królową Camillą, co zrodziło nowe teorie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rose Hanbury przyłapana z królową Camillą

Rose Hanbury i królowa Camilla zostały sfotografowane w towarzystwie znanej wizażystki Charlotte Tilbury podczas Badminton Horse Trials. Obie panie wydawały się zaabsorbowane rozmową, co natychmiast przyciągnęło uwagę mediów. Relacja między Rose Hanbury a królową Camillą, choć jeszcze niedawno wydawała się nieprawdopodobna, teraz stała się tematem plotek. Media zwracają uwagę na ich częste spotkania i serdeczność, jaką okazują sobie nawzajem.

Ostatnie doniesienia z brytyjskich portali sugerują, że Rose Hanbury nawiązała bliską znajomość z królową małżonką. Ekspert zajmujący się tematyką brytyjskiej rodziny królewskiej, cytowany przez portal Daily Mail, twierdzi, że Rose Hanbury "rozkwita na królewskim dworze". Ich wspólne zdjęcia z wyścigów konnych tylko podsyciły te spekulacje.

"Wielu osobom nie podoba się to, że Camila, która rozbiła małżeństwo Karola i księżnej Diany, trzyma się z Hanbury, kobietą posądzaną o romans z Williamem, na który nigdy tak naprawdę nie było dowodów" - stwierdzi rozmówca serwisu.

Rose Hanbury i królowa Camilla
Rose Hanbury i królowa Camilla
Źródło: Chris Jackson Collection

Rose Hanbury zareagowała na plotki o romansie z księciem Williamem

Plotki dotyczące intymnej relacji pomiędzy księciem Williamem a markizą Cholmondeley, byłą modelką i prywatnie przyjaciółką Kate Middleton pojawiły się w przestrzeni publicznej już w 2019 roku, kilka miesięcy po narodzinach najmłodszego syna następcy tronu.

"Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie" – napisał wtedy na Twitterze Giles Coren, czym rozpętał prawdziwą burzę w sieci.

Pogłoski znów przybrały na sile po nagłym zniknięciu księżnej Kate z życia publicznego. W mediach społecznościowych pojawiały się kolejne teorie spiskowe mające wyjaśnić nieobecność Kate Middleton, która, jak się później okazało, rozpoczęła leczenie zdiagnozowanego u niej nowotworu. W obliczu rosnących spekulacji Rose Hanbury postanowiła zabrać głos. Markiza przemówiła za pośrednictwem swoich prawników. Postanowiła kategorycznie zdementować wszelkie insynuacje.

"Plotki są całkowicie fałszywe" – brzmiała wypowiedź prawników Rose Hanbury dla Business Insider.

Rose Hanbury
Rose Hanbury
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości