Królowa małżonka i siostra króla miały wspólnego partnera. Został zaproszony na koronację. Skandal?

królowa małżonka, księżniczka Anna i ich były partner
Niespodziewany gość na koronacji Karola
Źródło: Getty Images
Zaledwie ostatnie dni dzielą nas od wielkiego wydarzenia - koronacji Karola III. Lista zaproszonych na to wielkie przedsięwzięcie gości nieustannie budzi wśród poddanych, sympatyków i przeciwników rodziny królewskiej wiele emocji. Teraz na jaw wyszło, że zaproszono mężczyznę, który był równocześnie byłym małżonkiem obecnej królowej małżonki, oraz kochankiem... siostry króla Karola.

Historia miłości króla Karola i królowej małżonki od lat jest chętnie i tłumnie komentowana przez cały świat. Ich romans zaczął się bowiem jeszcze gdy oboje byli w poprzednich małżeństwach. Uczucie jednak okazało się silniejsze i oboje staną niedługo na jednej z najważniejszych uroczystości monarchów - koronacji Karola III.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Królowa małżonka zaprosiła na koronację byłego męża

Lista gości zaproszonych na koronację Karola III niemal od początku wzbudza wiele emocji. Ludzie na całym świecie zastanawiają się kto przybędzie, koło kogo usiądzie i jakie będzie pełnił funkcje. I gdy wszyscy myśleli, że największa ekscytacja będzie dotyczyła księcia Harry'ego i Meghan Markle okazało się, że... na wydarzeniu pojawi się były mąż królowej małżonki. Co ciekawe, w przeszłości romansował też z siostrą króla - księżniczką Anną.

Jak donosi The Times, mimo zdrady i rozwodu, królowa małżonka i Andrew Parker Bowles utrzymują dobre relacje. Wychowywali bowiem wspólnie dwoje dzieci i wciąż pałają do siebie sentymentem i sympatią.

"Są nierozłączni. On tyle dla niej zrobił [Camilli - przyp. red.]. Przez ten cały czas spotykają się na wspólne lunche. Podczas ceremonii jego obecność jest jak najbardziej na miejscu. Zawsze był i nadal jest wspólnikiem Camilli" - ujawnił przyjaciel byłego męża królowej małżonki w wywiadzie dla The Times.

Koronacja Karola III - kto przybędzie na ceremonię?

Choć Karol III pełni funkcję króla od chwili śmierci Elżbiety II, oficjalna koronacja odbędzie się dopiero 6 maja 2023 roku. Wydarzenie będzie transmitowane niemal na całym świecie. W majowy weekend na fanów brytyjskiej monarchii czeka nie tylko koronacja, ale również wydarzenia towarzyszące - w tym niedzielny koncert, na którym zjawią się topowe gwiazdy muzyki. Jakiś czas temu stacja BBC wyjawiła, kto uświetni ten wyjątkowy dzień swoim wystąpieniem. Okazało się, że będą to gwiazdy z pierwszych stron gazet: Lionel Richie, Katy Perry i Andrea Bocelli, a także brytyjska formacja Take That oraz śpiewak operowy Bryn Terfel czy muzyk Alexis Ffrench.

"Koncert będzie uczczeniem nowego rozdziału w historii narodu, z motywami miłości, szacunku i optymizmu, celebrując cztery narody, ich społeczności i Wspólnotę Narodów" - przekazała w oficjalnym oświadczeniu stacja.

W wydarzeniu weźmie udział królewska para oraz przedstawiciele organizacji charytatywnych i społeczeństwo, a dzięki transmisji na żywo koncert obejrzą mieszkańcy całego świata. Jak donosiły brytyjskie media, wiele gwiazd odmówiło występów. Portal "Rolling Stones" jakiś czas temu poinformował, że zaproszenie odrzucili m.in. Adele, Elton John, Robbie Williams czy Spice Girls. Powodem miała być rzekoma niechęć wiązania nazwiska z monarchią, wokół której w ostatnim czasie wybucha coraz więcej głośnych skandali.

Czy Meghan Markle i książę Harry pojawią się na koronacji Karola III? Przeczytacie o tym tutaj.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości