Krzysztof Ibisz ochrzci syna Borysa? Prezenter odpowiedział jednoznacznie

Krzysztof Ibisz zdradził, czy ochrzci syna Borysa
Krzysztof Ibisz zdradził, czy ochrzci syna Borysa
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska-Ibisz niedawno powitali na świecie synka Borysa. Prezenter podzielił się ostatnio informacją, czy ochrzci narodzone kilka dni temu dziecko.

Krzysztof Ibisz jest w związku z młodszą o 27 lat partnerką Joanna Kudzbalską-Ibisz. Para doczekała się pierwszego potomka. Ich synek Borys przyszedł na świat kilka dni przed terminem. W najnowszym wywiadzie popularny prezenter wyjaśnił, czy jego syn będzie przynależeć do Kościoła Katolickiego.

Krzysztof Ibisz ochrzci syna Borysa?

Krzysztof Ibisz jest świeżo upieczonym tatą. Prezenter ma już dwóch synów i w wielu wywiadach podkreślał, że rewelacyjnie czuje się w roli ojca. W ostatniej rozmowie z Pomponikiem wyjaśnił, czy razem z żoną planują ochrzcić swoje dziecko. Okazuje się, ze para ma jednoznaczny pogląd na ten temat.

"Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak" - powiedział Krzysztof Ibisz w rozmowie z "Pomponikiem".

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Ibisz - dzieci

Krzysztof Ibisz był już w dwóch związkach. małżeńskich. Z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a z Anną Nowak-Ibisz - Vincenta. Maksymilian Ibisz ma 22 lata. W 2019 roku rozpoczął studia aktorskie. Vincent Ibisz to już nastolatek. Ma 14 lat i pojawia się razem z tatą w telewizji. Prezenter obecnie jest mężem Joanny Kudzbalskiej-Ibisz. O narodzinach ich wspólnego syna Borysa Ibisza poinformował kilka dni po porodzie.

"18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy" - napisał gwiazdor.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości