Krzysztof Ibisz wspomniał Żorę Korolyova w dniu jego urodzin. Pokazał wspólne zdjęcie

Krzysztof Ibisz wspomina Żorę Korolyova
Krzysztof Ibisz wspomina Żorę Korolyova
Źródło: MWMEDIA
W grudniu 2021 roku media obiegła informacja o nagłej śmierci Żory Korolyova. Tancerza żegnali wówczas bliscy, koledzy z branży i przyjaciele z show-biznesu, z którymi przecięły się jego zawodowe drogi. 6 października Żora Korolyov obchodziłby urodziny. Z tej okazji Krzysztof Ibisz opublikował szczery wpis.

Żora Korolyov obchodziłby właśnie 35. urodziny. Nagła śmierć tancerza zaskoczyła wszystkich. Strata przyjaciela była dla Krzysztofa Ibisza ogromnym ciosem. Prezenter postanowił uczcić jego pamięć. Zdecydował się na szczere wyznanie, do którego dołączył wspólne zdjęcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się nauczyć dzieci tego, jak mają reagować na hejt. W jaki sposób to robi i czy osiągnęła sukces?

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Ibisz wspomina Żorę Korolyova

Dla wielu nagła śmierć tancerza była szokiem. Żora Korolyov w latach 2010–2017 był mężem Anny Kuznecowej, z którą miał córkę Sonię. Od kilku lat związany był z Eweliną Bator, która to poinformowała o odejściu mężczyzny.

Krzysztof Ibisz wciąż nie może pogodzić się z odejściem przyjaciela. W szczerym wyznaniu zdradził, że bardzo za nim tęskni i żałuje, że już nigdy się nie spotkają.

"Hej Żora, brakuje mi Ciebie. Dziś bym dzwonił z życzeniami na Twoje 35 urodziny. Byłeś wspaniałym Tatą, kochającym i dbającym o rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany… Już nie spotkamy się w Odessie czy Warszawie, nie pogadamy, a co najgorsze nie przyjedziesz po Sonię. Tak bardzo przykro" - napisał.

Pod wpisem prezentera pojawiły się liczne komentarze internautów, którzy również nie mogą uwierzyć w to, że Żora Korolyov odszedł. Widzowie stacji TVN do dziś wspominają jego niezwykłe występu w programie "Taniec z Gwiazdami", z którym związany był przez kilka lat.

Więcej o Krzysztofie Ibiszu przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Żora Korolyov nie żyje

Pod koniec grudnia 2021 roku media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza i choreografa Żory Korolyova. Smutną wiadomość potwierdziła jego wieloletnia partnerka Ewelina Bator.

"Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię" - napisała.

Żora Korolyov i Ewelina Bator - kariera, osiągnięcia, rodzina

Żora Korolyov był ukraińsko-polskim tancerzem i choreografem. Taniec towarzyski łączył z trenowaniem piłki nożnej. Jednak zwyciężyła ta pierwsza pasja. Jedną z jego zawodowych partnerek była Izabela Janachowska. Widzom TVN znany był z roli trenera tanecznego w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Żora Korolyov wystąpił epizodycznie w serialu "Niania" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Tancerz w latach 2010–2017 był mężem Anny Kuznecowej, z którą miał córkę Sonię. Następnie związał się z Eweliną Bator.

Pasja do tańca połączyła tych dwoje ludzi. Ewelina Bator ukończyła wydział aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie i Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Pracuje w Akademii Artystycznej "Arte", założonej właśnie przez Żorę Korolyova. Ewelina Bator miała okazję użyczyć swojego głosu w dwóch popularnych filmach. Mowa o hicie Disneya: "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" oraz w filmie Marvela "Czarna Pantera".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości