Krzysztof Krawczyk poprawiał urodę? Żona muzyka opowiedziała o jego sekretach

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk
Krzysztof Krawczyk poprawiał urodę? Żona muzyka zabrała głos
Źródło: MWMEDIA
Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła niemal całą Polską. Muzyk był nazywany królem polskiej muzyki i estrady. Niewątpliwie był też ikoną stylu, a jego piosenki, głos i stroje próbowało odwzorować wielu. Niedawno żona gwiazdora odniosła się do tego, w jaki sposób artysta dbał o siebie i jakie stosował sztuczki, by wpłynąć na swój wygląd.

"Za Tobą pójdę jak na bal", "Byle było tak", "Mój przyjacielu" - to tylko kilka z dziesiątek wielkich przebojów Krzysztofa Krawczyka. Artysta jako jeden z pierwszych stworzył bowiem hity, które bez względu na wiek i pokolenie - kochają wszyscy. Gwiazdor od zawsze kojarzył się też z nienaganną aparycją. Ewa Krawczyk opowiedziała o tym, jak poprawiał urodę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Krawczyk o poprawianiu urody przez Krzysztofa Krawczyka

"Kochana Ewunia" - tak o swojej ostatniej żonie mawiał Krzysztof Krawczyk. To właśnie z nią spędził swoje ostatnie lata i jak twierdził - był to najpiękniejszy czas w jego życiu. Partnerka gwiazdora wydała niedawno książkę, w której uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich małżeństwa. Opowiedziała w niej między innymi o to, jak dbała o kruczoczarne włosy ukochanego, oraz w jaki sposób piosenkarz poprawiał urodę.

"Włosami zajęłam się ja – obcinałam, a potem farbowałam. Krzysiu szybko zaczął siwieć, ale nikt nie mógł tego wiedzieć. Ludzie muszą widzieć swojego artystę zawsze młodego i bez siwych włosów, tak mówił. 'Ale się pan postarzał' – mówili czasami. Nikt nie widzi siebie, że się sam starzeje, ale artystom nie wolno. Dlatego zawsze dbaliśmy o kostiumy, makijaże i włosy. [...] Krzysiu nie miał cery gładkiej, ale z bruzdami, więc malowanie się było konieczne. Ja się wtedy nie malowałam. Kiedyś Krzyś zapytał mnie, dlaczego się nie maluję, odpowiedziałam, że nie umiem i zaczęła się nauka. To mój mąż zrobił mi pierwszy w życiu makijaż" - napisała Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk malował się? Jego żona wyjawiła całą prawdę

Portal se.pl dotarł do fragmentów najnowszej książki Ewy Krawczyk. Żona zmarłego przed dwoma laty aktora przyznała, że makijaż, który wykonywał Krzysztof Krawczyk, bywał powodem do kłótni między małżonkami. Jak twierdzi - jej zdaniem wiele razy używał zbyt dużej ilości kosmetyków, przez co uzyskiwał efekt odwrotny, do zamierzonego.

"Uważałam, że Krzyś maluje się za mocno, kreski robi za mocno niebieskie. I było wiele kłótni na ten temat, ale nie wygrałam tej bitwy. Po wypadku makijaże były coraz mocniejsze, bo widziałam, jak ludzie śmiali się z Krzysia, zwłaszcza ci, którzy siedzieli w pierwszych rzędach. Żadne argumenty nie pomogły. Rozumiałam go, bo po wypadku dużo blizn trzeba było zakryć pudrem. Szczęka była przesunięta, policzki spłaszczone, więc było co robić przy twarzy. Prywatnie, jak mieliśmy ważne wyjścia, to też używał pudru, ale na moją prośbę zdecydowanie mniej" – wspomina Ewa Krawczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości