Krzysztof Skiba jest w separacji z żoną. Pokazał nową partnerkę

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Krzysztof Skiba jest w separacji z żoną. Pokazał nową partnerkę

Krzysztof Skiba potwierdził, że jest w nowym związku. Lider Big Cyc poinformował o tym, że jest w separacji z żoną. Muzyk czeka na rozwód i układa sobie życie z młodszą partnerką. Pokazał ich wspólne zdjęcie. Sprawdźcie, kim jest dziewczyna Krzysztofa Skiby.

Krzysztof Skiba wziął ślub z lektorką łaciny i greki — Renatą, z którą doczekał się dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Młodszy z braci poszedł w ślady ojca i zajął się muzyką. Jest wokalistą i gitarzystą punk-rockowego zespołu Danziger. Syn lidera Big Cyc dokonał coming outu. W magazynie "Replika" ukazał się wywiad, w którym opowiada o swojej orientacji seksualnej oraz o kontakcie z ojcem.

Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba potwierdził, że jest w związku

Krzysztof Skiba zareagował na liczne artykuły, które wspominają o tym, że jest żonaty. Muzyk postanowił wyjaśnić, jak wygląda jego obecna sytuacja życiowa. Przedstawił swoim fanom nową partnerkę.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam: od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku

Wybranką Krzysztofa Skiby jest Karolina Kempińska. Kobieta zawodowo zajmuje się modelingiem. Jest miłośniczką zwierząt i marzy o sesji fotograficznej na ich rzecz.

Partnerka Krzysztofa Skiby mówi o różnicy wieku w ich związku

Partnerka Krzysztofa Skiby już wcześniej publikowała na Instagramie fotografie z ukochanym. Odpowiedziała też na pytania obserwatorów, które dotyczą różnicy wieku w jej związku z muzykiem. Karolina Kempińska udostępniła w sieci zdjęcie z partnerem, które zostało zrobione podczas ich wspólnej wycieczki do Amsterdamu. Kobieta wyznała, że jest o 26 lat młodsza od Krzysztofa Skiby.

A co to za różnica, jak dwie osoby idealnie się dogadują i są sobie przeznaczone? Niektórzy wyglądają jak dziadkowie, mając 30 lat, inni się trzymają długo, Krzyś wygląda bardzo dobrze i ma energię jak młodzieniec

"No i cudownie niech zazdroszczą. Dużo szczęścia i niech miłość trwa!" - czytamy pod zdjęciem Krzysztofa Skiby z ukochaną.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości