Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką. "Na mnie i na Kasię nadeszła pora"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką

Tomasz Stockinger rozstał się ze swoją partnerką. Serialowy aktor potwierdził przykrą wiadomość i opisał swoje uczucia. Co ciekawe w swojej wypowiedzi nawiązał do rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Kim była ukochana Tomasza Stockingera?

Tomasz Stockinger był żonaty z Jolantą Stockinger. Para doczekała się syna Roberta Stockingera, który jest dziennikarzem. Możecie obserwować go w "Dzień Dobry TVN". Aktor jest szczęśliwym dziadkiem, a do niedawna partnerem. Jednak między nim a jego ukochaną Katarzyną doszło do rozstania. Tomasz Stockinger potwierdził to w mediach.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie? "Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Kto podjął ostateczną decyzję? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tomasz Stockinger potwierdził rozstanie

Tomasz Stockinger opowiedział o zakończeniu swojego związku w tygodniku "Na Żywo". W swojej wypowiedzi nawiązał do głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie, i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji, ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku

Tygodnik poinformował również o tym, że była partnerka Tomasza Stockingera ma problemy ze zdrowiem. Serialowy aktor uszanował jej prośbę i zachował wiedzę o tym dla siebie. Podkreślił tylko, że była ukochana potrzebuje teraz spokoju.

"Kasia bardzo mnie prosiła, bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą" - dodał.

Tomasz Stockinger chronił swój związek. Kim była jego partnerka?

Tomasz Stockinger dbał o to, aby jego partnerka czuła się przy nim bezpiecznie. Stąd niewiele wiadomo o tym, kim była. Para pierwszy raz pokazała się publicznie na pokazie mody Doroty Goldpoint. Pozowali do zdjęć również podczas obchodów 90-lecia Juraty.

W zeszłym roku w mediach po raz pierwszy pojawiła się informacja o tym, że sławny aktor spotyka się z tajemniczą Katarzyną. Właśnie wtedy gwiazdor jasno określił zasady, jakimi będzie kierować się w tym związku, jeśli chodzi o informowanie mediów o swoim szczęściu.

"Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej decyzji" - mówił w "Super Expressie".

Tomasz Stockinger z partnerką Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości