Krzysztof Skiba na walentynkowej randce z ukochaną. Deser zepsuł romantyczną atmosferę

Autor:
Norbert
Żyła

Krzysztof Skiba zaprosił swoją o 25 lat młodszą partnerkę Karolinę Kempińską na walentynkową randkę. Początkowo romantyczne spotkanie pary przebiegało bez zakłóceń, sytuacja jednak diametralnie zmieniła się, gdy obsługa restauracji, do której wybrali się zakochani, przyniosła deser.

Krzysztof Skiba znany jest jako wokalista zespołu Big Cyc, muzyk, autor tekstów, satyryk czy konferansjer. Na temat życia prywatnego artysty jest ostatnio głośno w mediach, a to wszystko przez niedawno ogłoszony przez niego rozwód z żoną oraz związek z o 25 lat młodszą partnerką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę"
Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę" Popularna para influencerów w rozmowie z Dagmarą Olszewską otworzyła się na temat ich córki, która w czasie nagrań czekała na nich w Polsce.

Krzysztof Skiba i jego relacja z 25 lat młodszą modelką

58-letni Krzysztof Skiba jeszcze do niedawna tworzył wieloletnie małżeństwo ze swoją żoną Renatą Skibą, która jest lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. Jednak nieoczekiwanie w grudniu 2022 roku muzyk ogłosił, że wraz z żoną od roku są w separacji, a sam spotyka się z o 25 lat młodszą modelką Karoliną Kempińską.

"Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku" - brzmiał komentarz artysty pod jednym z dodanych przez niego zdjęć.

Wyznanie Krzysztofa Skiby spotkało się ze sporym zaskoczeniem ze strony mediów, a w komentarzach pod artykułami pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych wpisów internautów, którzy krytykowali relacje muzyka ze sporo młodszą modelką. Jak wyjaśniła partnerka Karolina Kempińska, to właśnie obawa przed krytyką ze strony opinii publicznej była jednym z powodów tak długiego trzymania ich związku w tajemnicy.

"Chyba od początku tego związku obawialiśmy się tego, jak ludzie zareagują. Zarówno ja, jak i Krzyś mamy dużo dystansu do siebie, ale gdzieś to siedziało. Co ciekawe na żywo nikt nigdy nic nie powiedział, nikt nie spojrzał na nas krzywo, czy to w Polsce, czy za granicą. Po prostu czuć i widać od nas z dala prawdziwe uczucie" - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Deser zepsuł walentynkową randkę Krzysztofa Skiby

Krzysztof Skiba postanowił w szczególny sposób świętować walentynki w towarzystwie swojej nowej partnerki Karoliny Kempińskiej. Aktor zabrał nową dziewczynę do restauracji, gdzie oboje w romantycznej atmosferze raczyli się sushi. Nic nie wskazywało na to, że wspomniana sielanka zostanie zepsuta przez obsługę lokalu oraz zaserwowany przez nią deser.

Karolina Kempińska na umieszczonej przez siebie relacji w serwisie Instagram opowiedziała o sytuacji, która spotkała parę w restauracji. Modelka nie kryła swojego niezadowolenia z zaserwowanego deseru.

"Sushi pycha, ale uwaga na ciastka walentynkowe, wciskają na siłę po dwie porcje do domu. Zamówiliśmy po ciastku i pani przyniosła nam cztery, na odpowiedź, że prosiliśmy po ciastku (to chyba logiczne?), pani stwierdziła, że sama nie wiedziała, że w zestawie są dwa i musimy wziąć, bo nikt inny ich nie zamówił przez cały dzień (szkoda, że inny pan wychodził z wymuszoną siatką na wynos). Niestety, duży minus mimo pysznego jedzenia" - napisała oburzona.

Na tym jednak nie koniec. W jednej z kolejnych relacji modelka zdenerwowała się z powodu otrzymanych od internautów wiadomości, którzy jak zasugerowała, nie dostrzegali powagi zaistniałej sytuacji.

"Nie dostaliśmy ich za darmo. Normalnie zamówiliśmy po ciastku i zostały nam wciśnięte dwa więcej. Nienawidzę marnowania jedzenia" - podsumowała Karolina Kempińska.

Karolina Kempińska opublikowała relacje z walentynek na Instagramie Źródło: Instagram @karokempi

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości