Krzysztof Skiba rozwiódł się. "Jestem już wolnym człowiekiem"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Krzysztof Skiba rozwiódł się po 30-latach małżeństwa

Małżeństwo Krzysztofa Skiby po przeszło 30 latach przestało istnieć. Muzyk poinformował o swoim szczęściu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rozprawa odbyła się 13 marca, a rozwód uzyskał za porozumieniem stron.

Media z zainteresowaniem śledzą zawirowania w prywatnym życiu Krzysztofa Skiby. Jego syn Tytus Skiba w rozmowie z "Repliką" wyznał ostatnio, że jest biseksualny i opowiedział o relacji z ojcem. Ponadto muzyk potwierdził, że jego wieloletnie małżeństwo to już historia, a sprawa rozwodowa właśnie się toczy. Od pewnego czasu muzyk związany jest z Karoliną Kempińską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba sfinalizował rozwód

Krzysztof Skiba od przeszło 30 lat był w związku małżeńskim. Pod koniec 2022 roku muzyk poinformował, że jest zakochany, a z wieloletnią partnerką nic już go nie łączy. Wyznanie spolaryzowało fanów. Wielu z nich widziało w młodszej partnerce Krzysztofa Skiby jedynie kobietę interesowną, której zależy na pieniądzach partnera. Karolina Kempińska mierzy się z hejtem, który spływa na nią w mediach społecznościowych. Czy sfinalizowanie rozwodu wpłynie na podejście fanów muzyka? Jedno jest pewne, małżeństwo Krzysztofa Skiby to już przeszłość, o czym poinformował jego pełnomocnik Krzysztof Dudek. Muzyk w rozmowie z "Faktem" nie ukrywał, że żadna ze stron nie chciała utrudniać i przedłużać postępowania, jednak nie udało im się porozumieć na poziomie mediacji. Małżonkowie spotkali się 13 marca na sali rozpraw, a cała rozprawa trwała zaledwie kilkanaście minut.

"Dzisiaj zakończyliśmy postępowanie w sprawie o rozwód. Rozwód jest orzeczony z zaniechaniem orzekania o winie, także strony doszły do porozumienia i rozstały się w zgodzie" - skomentował pełnomocnik artysty.

Radosną nowiną podzielił się ponadto Krzysztof Skiba, który opublikował w mediach społecznościowych szczery wpis.

"Dziś w Sądzie Okręgowy w Gdańsku (Wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi" - dodał na koniec, publikując zdjęcie z ukochaną.

Partnerka Krzysztofa Skiby o hejcie

Partnerka Krzysztofa Skiby jest od ukochanego o 26 lat młodsza, co nie wszystkim się podoba. Dla samych zainteresowanych wiek to jedynie liczba i nie mają z tym najmniejszego problemu. Mimo to Karolina Kempińska mierzy się z falą hejtu, a komentarze internautów nie należą do najprzyjemniejszych. Zarzucają kobiecie interesowność czy brak inteligencji. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała:

- Uważam, że w internecie niestety siedzi sporo osób, które kryją się za anonimowymi kontami i wtedy łatwo wyrzucać swoje żale, bądź lęki. Przez parę chwil takie jednostki mogą poczuć się lepiej. Im coś nie wychodzi w życiu, więc mają chwilową satysfakcję z dokuczenia komuś innemu - powiedziała.

Czy przejmuje się hejtem? Karolina Kempińska nie ukrywa, że przykre słowa nie sprawiają jej bólu, a zwyczajnie smucą.

- Mnie ich zdanie nie boli, jedynie smuci, że mają takie życie i wytykanie innym sprawia im satysfakcję. Poza tym nie znoszę oceniania kogoś po wyglądzie. Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. Wiem, że trzeba to ignorować, bo reakcja tylko napędza, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak i pracuję w branży informatycznej, znam 4 języki, z czego 3 biegle i czytam więcej książek w ciągu miesiąca, niż pewnie takie osoby w ciągu kilku lat - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości